Development (trunk) - en to fa translation catalogue (1564 entries)

en:  (Opens in new window)
fa:  (در پنجرۀ تازه باز می‌شود)

en:  or <a href="%s">Cancel</a> and go back to the settings.
fa:  یا <a href="%s">لغو کنید</a> و به تنظیمات برگردید.

[ctx: "Site Icon" is the feature name.]
en: WordPress now has Site Icon built in!
fa: هم‌اکنون وردپرس نقشک وب‌گاه را به صورت درونی در بر دارد!

[ctx: "wp jetpack module activate" is a command - do not translate]
en: %s is not active. You can activate it with "wp jetpack module activate %s"
fa: %s فعال نیست. می‌توانید آن را با کمک "wp jetpack module activate %s" فعال کنید.

[ctx: "wp jetpack status full" is a command - do not translate]
en: View full status with 'wp jetpack status full'
fa: وضعیت کامل را با استفاده از 'wp jetpack status full' ببینید

en: # of Tweets Shown:
fa: شمار توییت‌های نمایش‌داده‌شده:

en: %1$d Food Menu Item | %1$d Food Menu Items
fa[0]: %1$d مورد گزینگان غذا

en: %1$s %2$s Views
fa: %1$s %2$s بازدید

en: %1$s (%2$s) thinks you may be interested in the following post:
fa: %1$s (%2$s) فکر می‌کند نوشتهٔ زیر برای شما جذاب خواهد بود:

[ctx: %1$s = "Click here" in an HTML link]
en: Sure thing. %1$s to add a new text box, textarea, radio, checkbox, or dropdown field.
fa: حتماً. برای افزودن یک جعبهٔ متن تازه، پهنهٔ متنی، گزینه یا زمینهٔ کشویی %1$s.

[ctx: %1$s = "Feedback" in an HTML link]
en: Yep, you can read your feedback at any time by clicking the "%1$s" link in the admin menu.
fa: آری، می‌توانید بازخوردهایتان را در هر زمان با کلیک روی پیوند «%1$s» در گزینگان مدیریت بخوانید.

[ctx: %1$s = blog name]
en: %1$s Sidebar
fa: نوار کناری %1$s

[ctx: %1$s = deactivation URL, %2$s = "Deactivate {list of Jetpack module/feature names}]
en: If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating this feature</a>. | If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating these features</a>.
fa[0]: اگر وب‌گاه شما برای عموم در دسترس نیست، به <a href="%1$s" title="%2$s">از کار انداختن این ویژگی‌ها</a> فکر کنید.

en: %1$s and %2$s
fa: %1$s و %2$s

en: %1$s at %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: %1$s must be %2$s.
fa: %1$s باید %2$s باشد.

en: %1$s on %2$s
fa: %1$s در %2$s

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Deactivate %l
fa: از کار انداختن %l

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Like your site's RSS feeds, %l allows access to your posts and other content to third parties. | Like your site's RSS feeds, %l allow access to your posts and other content to third parties.
fa[0]: همچون خوراک‌های RSS وب‌گاهتان، %l امکان دسترسی به نوشته‌ها و دیگر مطالبتان را برای طرف‌های سوم فراهم می‌کند.

en: %s (Jetpack)
fa: %s (جت‌پک)

en: %s (Required)
fa: %s (لازم)

en: %s Error
fa: خطای %s

en: %s ago
fa: %s پیش

en: %s could not be disconnected.  Are you sure they're connected currently?
fa: امکان جداکردن %s نبود.  مطمئنید که هم‌اکنون متصل هستند؟

en: %s has already been whitelisted
fa: %s در فهرست سفید جای گرفته است

en: %s has been activated.
fa: %s فعال شده است.

en: %s has been deactivated.
fa: %s غیرفعال شده است.

en: %s has been successfully disconnected.
fa: %s با موفقیت جدا شد.

en: %s has been whitelisted.
fa: %s در فهرست سفید جای گرفت.

[ctx: %s is a website]
en: Please visit %s to configure your VaultPress subscription.
fa: لطفاً برای پیکربندی اشتراک VaultPress خود به  %s بروید.

en: %s is not a valid command.
fa: %s دستور معتبری نیست.

en: %s is not a valid module.
fa: %s افزونه معتبری نیست.

en: %s is required
fa: %s مورد نیاز است

en: %s option reset
fa: بازنشانی گزینهٔ %s

en: %s requires a valid email address
fa: %s به یک رایانشانی معتبر نیاز دارد

en: %s requires at least one selection
fa: %s دست کم نیازمند یک گزیده است

en: %s username:
fa: نام کاربری %s:

en: %sConnect more admins%s
fa: %sمتصل‌کردن مدیران بیشتر%s

en: &laquo; Previous
fa: &laquo; پیشین

en: &larr; Older Comments
fa: &larr; دیدگاه‌های پیشین

en: &mdash; Select &mdash;
fa: &mdash; گزینش کنید &mdash;

[ctx: 'get', 'delete', and 'update' are commands - do not translate.]
en: Above are your options. You may 'get', 'delete', and 'update' them.
fa: موارد بالا گزینه‌های شما هستند. می‌توانید آن‌ها را 'get'، 'delete'، و 'update' کنید.

[ctx: 'list' and 'clear' are commands and should not be translated]
en: You can also 'list' or 'clear' the whitelist.
fa: همچنین می‌توانید فهرست سفید را 'list' یا 'clear' کنید.

[ctx: 'wp jetpack options' is a command - do not translate.]
en: Type 'wp jetpack options' for more info.
fa: برای اطلاعات بیشتر 'wp jetpack options' را تایپ کنید.

en: (no title)
fa: (بدون عنوان)

en: (primary)
fa: (اصلی)

en: (required)
fa: (لازم)

[ctx: 1: User Name, 2: Service Name (Facebook, Twitter, ...)]
en: %1$s on %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: 404 error page
fa: صفحه‌ی خطای 404

en: <a href="%s" target="_blank">Learn more</a> about these options.
fa: دربارهٔ این تنظیمات <a href="%s" target="_blank">بیشتر بدانید</a>.

en: <a href="%s">Click here</a> to refresh this list.
fa: برای بازآوری این فهرست <a href="%s">اینجا را کلیک کنید</a>.

en: <b>%</b> Replies
fa: <b>%</b> پاسخ

en: <b>1</b> Reply
fa: <b>۱</b> پاسخ

en: <em>Generated</em> by <a href="%s" target="_blank">Jetpack for WordPress</a>
fa: <em>ایجاد شده</em> توسط <a href="%s" target="_blank">Jetpack برای WordPress</a>

en: <p><a href="%1$s" title="Opt in to WordPress.com Site Management" >Activate Site Management</a> to manage multiple sites from our centralized dashboard at wordpress.com/sites. <a href="%2$s" target="_blank">Learn more</a>.</p><a href="%1$s" class="jp-button">Activate Now</a>
fa: <p><a href="%1$s" title="شرکت در طرح مدیریت وب‌گاه WordPress.com" >مدیریت وب‌گاه را فعال کنید</a> تا وب‌گاه‌های مختلف را از پیش‌خوان مرکزی ما در wordpress.com/sites مدیریت کنید. <a href="%2$s" target="_blank">بیشتر بدانید</a>.</p><a href="%1$s" class="jp-button">هم‌اکنون فعال کنید</a>

en: <span>%d</span> bloggers like this:
fa: <span>%d</span> وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:

en: <span>Author:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>
fa: <span>نویسنده:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>

en: <strong>%s</strong> is not an allowed embed site.
fa: <strong>%s</strong> مجاز به جاسازی وب‌گاه نیست.

en: <strong>Jetpack is activated!</strong> Each site on your network must be connected individually by an admin on that site.
fa: <strong>جت‌پک فعال است!</strong> هر وب‌گاهی روی شبکهٔ شما باید جداگانه به دست مدیر آن وب‌گاه متصل شده باشد.

en: <strong>You failed to correctly answer the math problem.</strong>  This is used to combat spam when the Protect API is unavailable.  Please use your browser's back button to return to the login form, press the "refresh" button to generate a new math problem, and try to log in again.
fa: <strong>موفق نشدید پاسخ درستی به پرسش بدهید.</strong>  از این شیوه برای مبارزه با هرزنگاری در زمان‌هایی که Protect API در دسترس نیست استفاده می‌شود.  لطفاً دکمهٔ بازگشت مرورگر خود را برای فتن به فرم ثبت ورود بزنید، دکمهٔ «بازآوری» را بفشارید تا یک مسئلهٔ ریاضی دیگر تولید شود و دوباره تلاش کنید.

en: A WordPress.com account is required to access this site. Click the button below to sign in or create a free WordPress.com account.
fa: برای دسترسی به این وب‌گاه به یک حساب WordPress.com نیاز است. برای ثبت ورود روی دکمهٔ زیر کلیک کنید تا یک حساب رایگان WordPress.com بسازید.

en: A known issue.
fa: یک مشکل شناخته‌شده.

en: A problem with your XMLRPC file.
fa: مشکلی در پروندهٔ XMLRPC شما.

en: A simple widget that displays social media icons.
fa: یک ابزارک ساده که نقشک‌های شبکه‌های اجتماعی را نمایش می‌دهد.

en: A theme conflict.
fa: پوستهٔ ناسازگار.

en: Activate
fa: فعال کردن

en: Activate Akismet
fa: فعال‌سازی Akismet

en: Activate Jetpack Manage
fa: به‌کارانداختن مدیریت جت‌پک

en: Activate Now
fa: هم‌اکنون فعال

en: Activate remote management
fa: فعال‌سازی مدیریت راه دور

en: Active
fa: فعال

en: Add
fa: افزودن

en: Add Contact Form
fa: افزودن فرم تماس

en: Add Menu Item
fa: افزودن مورد گزینگان

en: Add New
fa: افزودن تازه

en: Add New Comic
fa: افزودن طنز تازه

en: Add New Menu Item Label
fa: افزودن برچسب گزینگان تازه

en: Add New Menu Section
fa: افزودن بخش گزینگان تازه

en: Add New Project
fa: افزودن پروژۀ تازه

en: Add New Project Tag
fa: افزودن برچسب پروژهٔ تازه

en: Add New Project Type
fa: افزودن نوعی تازه از پروژه

en: Add New Testimonial
fa: افزودن گواهی‌نامهٔ تازه

en: Add One Item
fa: افزودن یک مورد

en: Add Site Icon
fa: افزودن شمایل وب‌گاه

en: Add a Site Icon
fa: افزودن شمایل وب‌گاه

en: Add a new field
fa: افزودن یک زمینهٔ تازه

en: Add a new service
fa: افزودن یک خدمت تازه

en: Add an email signup form to allow people to subscribe to your blog.
fa: برای اینکه به دیگران اجازه دهید در وب‌نوشت شما مشترک شوند یک فرم نام‌نویسی رایانامه بیفزایید.

en: Add another option
fa: افزودن گزینۀ دیگر

en: Add logo
fa: افزودن نشان‌واره

en: Add or remove tags
fa: افزودن یا پاک کردن برچسب‌ها

en: Add sharing buttons to your blog and allow your visitors to share posts with their friends.
fa: دکمه‌های اشتراک‌گذاری را به وب‌نوشت خود بیفزایید و به بازدیدکنندگانتان اجازه دهید تا نوشته‌ها را با دوستانشان به اشتراک بگذارند.

en: Add this form to my post
fa: افزودن این فرم به نوشتۀ من

en: Add to section:
fa: افزودن به بخش:

en: Add-on
fa: افزودنی

en: Add-on CSS <b>(Recommended)</b>
fa: افزونه سی‌اس‌اس <b>(پیشنهادشده)</b>

en: Additional data:
fa: اطلاعات بیشتر:

en: Address:
fa: آدرس:

en: Admin bar
fa: نوار مدیر

en: Advanced.  If this option is checked, you must include these files in your theme manually for the sharing links to work.
fa: پیشرفته. اگر این گزینه انتخاب شده‌باشد می باید این پرونده‌ها را به صورت دستی در پوستهٔ خود بگنجانید تا پیوندهای اشتراک‌گذاری کار کنند.

[ctx: Affects all sites in a Multisite network.]
en: Global
fa: سراسری

en: Akismet can help to keep your blog safe from spam!
fa: Akismet می‌تواند به شما کمک کند وب‌نوشتتان را از هرزنامه‌ها دور نگاه دارید!

en: Album
fa: جُنگ

en: All
fa: همه

en: All Comics
fa: همۀ طنزها

en: All Done
fa: همه انجام شد

en: All Menu Item Labels
fa: برچسب‌های همهٔ موارد گزینگان

en: All Menu Sections
fa: همۀ بخش‌های گزینگان

en: All Project Tags
fa: همۀ برچسب‌های پروژه

en: All Project Types
fa: همۀ انواع پروژه

en: All Projects
fa: همه‌ی پروژه‌ها

en: All Testimonials
fa: همهٔ گواهی‌نامه‌ها

en: All author pages
fa: همهٔ صفحه‌های نوسنده‌ها

en: All category pages
fa: همهٔ صفحه‌های دسته‌ها

en: All date archives
fa: همهٔ بایگانی‌های تاریخ

en: All modules activated!
fa: همهٔ پودمان‌ها فعال شدند!

en: All modules deactivated!
fa: همهٔ پودمان‌های غیرفعال شدند!

en: All pages
fa: همه‌ی برگه‌ها

en: All posts
fa: همهٔ نوشته‌ها

en: All tag pages
fa: همهٔ صفحه‌های برچسب‌ها

en: All taxonomy pages
fa: تمام صفحه‌های رده‌بندی

en: Allow individual site administrators to manage their own connections (connect and disconnect) to <a href="//wordpress.com">WordPress.com</a>
fa: به مدیران وب‌گاه‌ها اجازه داده شود ارتباطات خودشان را مدیریت کنند (متصل‌شدن به و جدا شدن از <a href="//wordpress.com">WordPress.com</a>)

en: Allow users to access and edit my videos
fa: به کاربران اجازهٔ دستیابی و ویرایش ویدئوهای من داده شود

en: Allow users to access my videos
fa: به کاربران اجازهٔ دستیابی به ویدئوهای من داده شود

en: Allow users to access, edit, and delete my videos
fa: به کاران اجازهٔ دستیابی، ویرایش و حذف ویدئوهای من داده شود

en: Allow users to upload videos
fa: کاربران مجاز به بارگذاری ویدئو باشند

en: Alphabetical
fa: الفبایی

en: Alternate text:
fa: متن جایگزین:

en: An <span>Automattic</span> Airline
fa: یک خط هوایی <span>Automattic</span>

en: An API key is needed for Protect.
fa: برای محافظت نیاز به یک کلید API است.

en: An active access token must be used to retrieve post counts.
fa: برای دریافت شمار نوشته‌های ضروری است از یک نمودافزار (token) فعال استفاده کنید.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
fa: یکی از مدیران این وب‌نوشت می‌باید اتصال جت‌پک را برپا کند.

en: An error has been encountered.
fa: خطایی رخ داد.

en: An error occurred creating your new sharing service - please check you gave valid details.
fa: خطایی هنگام ایجاد خدمت اشتراک‌گذاری تازه‌‌تان رخ داد  - لطفاً بررسی کنید که جزئیات را درست وارد کرده‌اید.

en: An error occurred fetching the remote data.
fa: خطایی هنگام دریافت اطلاعات دوردست رخ داد.

en: An error occurred while downloading blog information
fa: خطایی هنگام بارگیری اطلاعات وب‌نوشت رخ داد

en: An error occurred while downloading blog posts list
fa: خطایی هنگام بارگیری فهرست نوشته‌های وب‌نوشت رخ داد

en: An incompatible plugin.
fa: افزونهٔ‌ ناسازگار.

en: An invalid request was made. This normally means that something intercepted or corrupted the request from your server to the Jetpack Server. Try again and see if it works this time.
fa: درخواست نامعتبری صادر شده‌بود. معنی آن معمولاً این است که چیزی در میانهٔ راه کارساز شما و کارساز جت‌پک، مانع یا باعث خراب‌شدن درخواست شده‌است. دوباره تلاش کنید و ببینید آیا این بار کار خواهد کرد یا نه.

en: An unknown error has occurred. Please try again later.
fa: خطای ناشناخته‌ای رخ داد. لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.

en: An unknown error occurred during installation
fa: خطای ناشناخته‌ای هنگام نصب رخ داد

en: Answer a short survey to let us know how we&#8217;re doing and what to add in the future.
fa: به یک نظرسنجی کوتاه پاسخ دهید تا ما را از از وضعیت عملکردمان و آنچه باید در آینده انجام دهیم آگاه کنید.

en: Aperture
fa: دریچه

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
fa: پوزش، اما نتیجه‌ای برای بایگانی درخواست شده، یافت نشد. شاید جست‌وجو کمک کند نوشتهٔ مرتبطی پیدا کنید.

en: Archive page
fa: صفحهٔ بایگانی

en: Are you sure you want to stop Publicizing posts to this connection?
fa: آیا مطمئنید که می‌خواهید اطلاع‌رسانی نوشته‌هایتان را در این اتصال متوقف کنید؟

en: Artist
fa: هنرمند

en: As a mobile icon
fa: به عنوان یک شمایل همراه

en: As your favicon
fa: به عنوان فاوآیکن

en: Attachment Page
fa: پوستهٔ پیوست‌ها

en: Automate Spam Blocking
fa: جلوگیری خودکار از هرزنویسی‌ها

en: Automatically proofread content when:
fa: نمونه‌خوانی خودکار محتوا هنگامی که:

en: Automattic
fa: اتوماتیک

en: Autoplay video on page load
fa: پخش خودکار پس از بارگیری صفحه

en: Autosave encountered an unexpected error
fa: ذخیره‌سازی خودکار با خطای نامنتظره‌ای مواجه شد

en: Available Modules:
fa: پودمان‌های دردسترس:

en: Available Services
fa: خدمات در دسترس

en: Back to General Settings
fa: بازگشت به تنظیمات عمومی

en: Back to Plan Setup
fa: بازگشت به برپایی طرح

en: Back to Top &uarr;
fa: بازگشت به بالا &uarr;

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Backups are recommended to protect your site before you make any changes.
fa: پشتیبان‌گیری پیش از هرگونه تغییر برای پاسداری از وب‌گاهتان توصیه می‌شود.

en: Be sure to click "Update Profile" at the bottom of the screen to save your changes.
fa: حتما دکمهٔ «به‌روزرسانی شناس‌نامه» را در پایین پرده کلیک کنید تا تغییراتتان ذخیره گردد.

en: Before you completely disconnect Jetpack is there anything we can do to help?
fa: پیش از آنکه جت‌پک را کاملاً جدا کنید، آیا چیزی هست که بتوانیم در مورد آن کمک کنیم؟

en: Before you hit Publish, please refresh the following connection(s) to make sure we can Publicize your post:
fa: پیش از آنکه دکمهٔ «انتشار» را بزنید، لطفاً اتصال(های) زیر را بازآوری کنید تا مطمئن شوید که ما می‌توانیم نوشتهٔ برای شما اطلاع‌رسانی کنیم.

en: Bias Language
fa: زبان تبعیض‌گرا

en: Black
fa: مشکی

en: Blog Archives
fa: بايگانی‌ وب‌نوشت

en: Blog Subscriptions
fa: اشتراک‌های وب‌نوشت

en: Blog URL:
fa: نشانی وب وب‌نوشت:

en: Blog follow email text
fa: متن رایانامهٔ دنبال‌کردن وب‌نوشت

en: Blue
fa: آبی

en: Border Color (hex):
fa: رنگ کادر (hex):

en: Bring the power of the WordPress.com cloud to your self-hosted WordPress. Jetpack enables you to connect your blog to a WordPress.com account to use the powerful features normally only available to WordPress.com users.
fa: نیروی ابر ورپرس.کام را به وردپرس خودمیزبان خود بیاورید. جت‌پک این امکان را به شما می‌دهد که وب‌نوشتتان را به حساب وردپرس.کام متصل کنید و بتوانید از ویژگی‌های قدرتمندی که تنها برای حساب‌های وردپرس.کام در دسترس است استفاده کنید.

en: Browse Your VideoPress Library
fa: کتابخانهٔ VideoPress خود را مرور کنید

en: Browser Chrome
fa: مرورگر کروم

en: Button style
fa: سبک دکمه

en: By adding a contact form, your readers will be able to submit feedback to you. All feedback is automatically scanned for spam, and the legitimate feedback will be emailed to you.
fa: با افزودن یک فرم تماس، خوانندگان شما قادر خواهند بود برای شما بازخوردهایشان را ثبت کنند. همۀ بازخوردها به طور خودکار برای هرزنامه بررسی می‌شود و بازخوردهای مناسب به رایانامهٔ شما فرستاده خواهد شد.

en: CSS
fa: سی‌اِس‌اِس

en: CSS Revisions
fa: بازنگری‌های سی‌اِس‌اِس

en: CSS Stylesheet Editor
fa: ویرایش‌گر سبک‌برگهٔ سی‌اِس‌اِس

en: Camera
fa: دوربین

en: Can I add more fields?
fa: می‌توانم زمینه‌های بیشتری بیفزایم؟

en: Can I view my feedback within WordPress?
fa: آیا می‌توانم بازخوردهایم را در وردپرس ببینم؟

en: Can not disconnect Jetpack
fa: امکان قطع اتصال Jetpack نیست

en: Cancel
fa: لغو

en: Cancel reply
fa: لغو پاسخ

en: Cannot deal with cookie redirects, as headers are already sent.
fa: امکان کنارآ«دن با کلوچک‌های تغییرمسیر وجود ندارد زیرا سرایندها از پیش فرستاده شده‌اند.

en: Cannot load blog information at this time.
fa: امکان بارگیری اطلاعات وب‌نوشت در این لحظه وجود ندارد.

en: Cannot load blog posts at this time.
fa: امکان بارگیری اطلاعات نوشته‌های وب‌نوشت در این لحظه وجود ندارد.

en: Cannot use global flag on non-multisites
fa: امکان استفاده از پرچم‌های سراسری در حالت غیرچندوب‌گاهه وجود ندارد

en: Caption:
fa: برنگاشت:

en: Carousel
fa: چرخ فلک

en: Category
fa: دسته

en: Center
fa: میان‌چین

en: Change Frequency
fa: بسامد تغییرات

en: Change logo
fa: تغییر نشان‌واره

en: Change whether your visitors can subscribe to your posts or comments or both.
fa: اینکه بازدیدکنندگانتان بتوانند مشترک دیدگاه‌ها یا نوشته‌هایتان یا هردو شوند را تغییر دهید.

en: Chart stats by
fa: کشیدن آمار براساس

en: Check for Spam
fa: بررسی برای هرزنامه‌ها

en: Check the box above to record each new set of posts loaded via Infinite Scroll as a page view in Google Analytics.
fa: برای اینکه هر دسته از نوشته‌هایی که در نوردش بی‌پایان بارگیری می‌شوند به عنوان یک نمایش صفحه در Google Analytics ضبط شوند، چهارگوش بالا را تیک بزنید.

en: Check to load posts as you scroll. Uncheck to show clickable button to load posts
fa: برای بارگیری نوشته‌ها هم‌زمان با نوردش تیک بزنید. برای بارگیری از راه دکمه‌های کلیک‌شونده تیک را بردارید.

en: Checkbox
fa: چک‌باکس

[ctx: Checkbox on Widget Visibility if choosen page has children.]
en: Include children
fa: دربرگرفتن بچه‌ها

en: Checkbox with Multiple Items
fa: جعبهٔ تیک‌پذیر با چند گزینه

en: Checking
fa: در حال بررسی

en: Choose Images
fa: تصاویر را برگزینید

en: Choose from the most used tags
fa: از میان پراستفاده‌ترین برچسب‌ها گزینش کنید

en: Choose logo
fa: گزیدن نشان‌واره

en: Circles
fa: دایره‌ها

en: Cleared all whitelisted IPs
fa: همهٔ آی‌پی‌های فهرست سفید پاک شدند.

en: Clich&eacute;s
fa: کلیشه‌ها

en: Click here
fa: اینجا را کلیک کنید

en: Click to Press This!
fa: برای نـشر ایـن کلیک کنید!

en: Click to autoplay the presentation!
fa: برای پخش خودکار ارائه کلیک کنید!

en: Click to email this to a friend
fa: برای رایانامه کردن این به دوستان کلیک کنید

en: Click to print
fa: برای چاپ کردن کلیک کنید

en: Click to share on %s
fa: برای اشتراک‌گذاری رو %s کلیک کنید

en: Click to share on Facebook
fa: برای اشتراک‌گذاشتن فیسبوک خود کلیک کنید

en: Click to share on Google+
fa: کلیک کنید تا روی گوگل+ به اشتراک گذاشته شود

en: Click to share on LinkedIn
fa: برای به اشتراک گذاشتن روی لینکداین کلیک کنید

en: Click to share on Pinterest
fa: برای اشتراک‌گذاردن روی پین‌ترست کلیک کنید

en: Click to share on Pocket
fa: کلیک نمایید تا روی Pocket اشتراک گذاشته شود

en: Click to share on Reddit
fa: برای به اشتراک گذاشتن در رددیت کلیک کنید

en: Click to share on Telegram
fa: برای اشتراک‌گذاری روی Telegram کلیک کنید

en: Click to share on Tumblr
fa: برای اشتراک‌گذاری روی تامبلر کلیک کنید

en: Click to share on Twitter
fa: برای به اشتراک گذاشتن در توییتر کلیک کنید

en: Click to share on WhatsApp
fa: برای اشتراک‌گذاری روی WhatsApp کلیک کنید

en: Click to view slideshow.
fa: برای دیدن نمایش پرده‌ای کلیک کنید.

en: Close
fa: بستن

en: Color Scheme
fa: رنگ‌بندی

en: Comic
fa: طنز

en: Comic published. <a href="%s">View comic</a>
fa: طنز منتشر شد. <a href="%s">مشاهده طنز</a>

en: Comic restored to revision from %s
fa: کمیک به بازنگری %s برگردانده شد

en: Comic saved.
fa: طنز ذخیره شد.

en: Comic scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview comic</a>
fa: طنز زمان‌بندی شد برای: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">پیش‌نمایش طنز</a>

en: Comic submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview comic</a>
fa: طنز ارسال شد. <a target="_blank" href="%s">پیش‌نمایش طنز</a>

en: Comic updated.
fa: طنز به‌روزرسانی شد.

en: Comic updated. <a href="%s">View comic</a>
fa: طنز به‌روزرسانی شد. <a href="%s">مشاهده طنز</a>

en: Comics
fa: طنزها

en: Comics list
fa: فهرست کمیک‌ها

en: Comics list navigation
fa: ناوبری فهرست کمیک‌ها

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Comment Likes are
fa: دوست‌داشتن‌های دیدگاه

en: Comment cache problem?
fa: مشکل در حافظهٔ نهان دیدگاه‌ها؟

en: Comment follow email text
fa: متن رایانامهٔ دنبال‌کردن دیدگاه

en: Comment navigation
fa: ناوبری دیدگاه

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Comments are not allowed.
fa: دیدگاه مجاز نیست.

en: Comments on this post are closed.
fa: دیدگاه‌های این نوشته بسته شده‌اند.

en: Community Widget
fa: ابزارک جامعه

en: Complex Phrases
fa: عبارات پیچیده

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Configure your Security Scans
fa: پویش‌های امنیتی خود را پیکربندی کنید

en: Confirm Disconnect
fa: قطع را تأیید کنید

en: Connect
fa: اتصال

en: Connect Jetpack
fa: متصل‌کردن جت‌پک

en: Connect and share your posts on %s
fa: اتصال و اشتراک‌گذاری نوشته‌های شما روی %s

en: Connect to
fa: اتصال به

en: Connect to WordPress.com
fa: به WordPress.com متصل شوید

en: Connect your blog to popular social networking sites and automatically share new posts with your friends.
fa: وب‌نوشت خود را به وب‌گاه‌های اجتماعی پرطرفدار متصل کنید و به صورت خودکار نوشته‌های تازه را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید.

en: Connected
fa: متصل شده

en: Connected WordPress.com Blog
fa: وب‌نوشت WordPress.com متصل‌شده

en: Connected as:
fa: متصل‌شده به‌عنوان:

en: Contact Form
fa: فرم تماس

en: Contact Form URL:
fa: نشانی وب فرم تماس:

en: Contact Info
fa: اطلاعات تماس

en: Continue &rarr;
fa: ادامه &rarr;

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: به خواندن ادامه دهید <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Convert to Comic
fa: تبدیل به طنز

en: Convert to Post
fa: تبدیل به نوشته

en: Could not obtain a VideoPress upload token. Please try again later.
fa: امکان دریافت شناسانهٔ بارگذاری ویدئوپرس نبود. لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.

en: Count the page views of registered users who are logged in.
fa: شمارش بازدیدهای کاربران نام‌نویسی‌شده‌ای که وارد شده‌اند.

en: Create <a href="%s" title="Go to Users → All Users">additional Administrators</a> to change primary user.
fa: برای تغییر کاربر اصلی <a href="%s" title="Go to Users → All Users">مدیران بیشتر</a>ی بسازید.

en: Create Share Button
fa: ساخت دکمهٔ اشتراک‌گذاری

en: Crop Image
fa: بریدن تصویر

en: Currently Reading
fa: هم‌اکنون می‌خوانم

en: Custom
fa: سفارشی

en: Custom CSS Stylesheet
fa: سبک‌برگهٔ سی‌اس‌اس سفارشی

en: Custom Email Address
fa: رایانشانی سفارشی

en: Custom Message:
fa: پیام سفارشی:

en: Custom field deleted.
fa: زمینهٔ سفارشی پاک شد.

en: Custom field updated.
fa: زمینهٔ سفارشی به‌روز شد.

en: Customer Name
fa: نام مشتری

en: Customer Testimonials
fa: گواهی‌نامه‌های مشتری

en: Customize
fa: سفارشی‌سازی

en: Customize Testimonials Archive
fa: سفارشی‌سازی بایگانی گواهی‌نامه‌ها

en: DOWN
fa: پایین

en: Daily Archives: %s
fa: بایگانی روزانه: %s

en: Daily archives
fa: بایگانی‌های روزانه

en: Dark
fa: تیره

en: Date
fa: تاریخ

en: Deactivate
fa: غیرفعال کردن

en: Debug
fa: اشکال‌زدایی

en: Debug Info
fa: اطلاعات اشکال‌زدایی

en: Debug Jetpack for more information.
fa: اشکال‌زدایی از جت‌پک برای اطلاعات بیشتر.

en: Default
fa: پیش‌فرض

[ctx: Default label for new HTML form field in contact form builder]
en: New Field
fa: زمینهٔ تازه

[ctx: Default label for the first option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: First option
fa: نخستین گزینه

en: Default quality
fa: کیفیت پیش‌فرض

en: Delete
fa: حذف

en: Delete Permanently
fa: حذف برای همیشه

en: Delete this item permanently
fa: حذف این مورد برای همیشه

en: Deleted option: %s
fa: گزینهٔ حذف‌شده: %s

en: Description
fa: توضیحات

en: Detailed information
fa: ریز اطلاعات

en: Diacritical Marks
fa: اعراب‌گذاری‌ها

en: Disable CSS and JS
fa: غیرفعال کردن جاوا اسکریپت و سی‌اس‌اس

en: Disable Post By Email
fa: غیرفعال کردن نوشته از طریق رایانامه

en: Disconnect
fa: قطع ارتباط

en: Disconnect Jetpack
fa: جداکردن جت‌پک

en: Disconnect site from WordPress.com
fa: قطع اتصال وب‌گاه از WordPress.com

en: Disconnecting Jetpack
fa: در حال قطع اتصال جت‌پک

en: Disconnecting is not possible while in staging mode.<br /><a href="%s" target="_blank">Learn more about how staging sites work</a>.
fa: در حالت آماده‌سازی، امکان قطع اتصال وجود ندارد. <br /><a href="%s" target="_blank">دربارهٔ اینکه آماده‌سازی وب‌گاه‌ها چگونه است بیشتر بیاموزید</a>.

en: Dismiss this notice
fa: مرخص‌کردن این آگاه‌سازی

en: Dismiss this notice.
fa: مرخص‌کردن این آگاه‌سازی.

en: Display Header Text
fa: نمایش متن سرآیند

en: Display WordPress Posts
fa: نمایش نوشته‌های وردپرس

en: Display a Google+ Badge to connect visitors to your Google+
fa: نمایش نشان گوگل+ تا بازدیدکنندگان از راه آن به گوگل+ شما متصل شوند

en: Display a mini version of your Gravatar Profile
fa: نمایش یک نسخهٔ کوچک از شناسنامهٔ گراواتار شما

en: Display a photo gallery or slideshow
fa: نمایش یک گالری عکس یا نمایش اسلاید

en: Display all your gallery pictures in a cool mosaic.
fa: نمایش همهٔ تصاویر گالری‌های خود را در یک موزاییک خوش‌نما داشته باشید.

en: Display an image in your sidebar
fa: نمایش عکس در ستون کناری شما

en: Display an official Twitter Embedded Timeline widget.
fa: نمایش یک ابزارک رسمی خط زمانی توییتر توکار.

en: Display as:
fa: نمایش به صورت:

en: Display featured images
fa: نمایش تصاویر ویژه

en: Display higher quality video by default.
fa: فیلم‌ها به صورت پیش‌فرض با کیفیت بالا نمایش داده شوند.

en: Display share menu and allow viewers to embed or download this video
fa: گزینگان اشتراک‌گذاری را به نمایش درآورید و به مشاهده‌کنندگان اجازه دهید این فیلم را جاسازی کرده یا بارگیری کنند

en: Display tag content in all listings.
fa: نمایش محتوای برچسب در همهٔ فهرست‌ها.

en: Display your books from Goodreads
fa: کتاب‌های Goodreads خود را نمایش دهید

en: Display your location, hours, and contact information.
fa: مکان، ساعت‌ها و اطلاعات تماس‌تان را نمایش دهید.

en: Displays a list of recent posts from another WordPress.com or Jetpack-enabled blog.
fa: نمایش فهرستی از نوشته‌های اخیر یک وب‌نوشت وردپرس.کام یا دارای جت‌پک دیگر.

en: Do not allow other users to access my VideoPress library
fa: به کاربران دیگر دسترسی به کتابخانهٔ ویدئوپرس من داده نشود

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is a subdomain of WordPress.com.
fa: دامنهٔ `%1$s` در بررسی is_usable_domain شکست خورد چراکه زیردامنه‌ای از WordPress.com است.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is empty.
fa: دامنهٔ `%1$s` در بررسی is_usable_domain شکست خورد چراکه خالی است.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is in the forbidden array.
fa: دامنهٔ `%1$s` در بررسی is_usable_domain شکست خورد چراکه در آرایهٔ ممنوعه قرار دارد.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it uses an invalid top level domain.
fa: دامنهٔ `%1$s` در بررسی is_usable_domain شکست خورد چراکه از یک دامنهٔ سطح بالای نامعتبر استفاده می‌کند.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as its IP `%2$s` is either invalid, or in a reserved or private range.
fa: دامنهٔ `%1$s` در بررسی is_usable_domain شکست خورد چراکه آی‌پی آن `%2$s` یا نامعتبر است و یا در یک بازهٔ خصوصی رزرو شده جای دارد.

en: Don&#8217;t send this to subscribers
fa: این را برای مشترک‌ها نفرست

en: Don't show the Reblog button on posts
fa: دکمۀ بازوب‌نویسی را روی نوشته‌ها نمایش نده

en: Double Negatives
fa: دوبار منفی کردن‌ها

en: Download
fa: بارگیری

en: Drag and drop available services here.
fa: خدمات دردسترس را به اینجا بکشید و رها کنید.

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
fa: خدماتی را که می‌خواهید کارا کنید به جعبهٔ زیر بکشید و رها کنید.

en: Drive more traffic to your site
fa: ترافیک بیشتری به سمت وب‌گاهتان روانه کنید

en: Drop images to upload
fa: تصاویر را رها کنید تا بارگذاری شوند

en: E-mail
fa: رایانشانی

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
fa: به‌سادگی همهٔ نوسته‌هایی که دارای <a href="%1$s">برچسب «ویژه»</a> هستند را ویژه کنید یا برچسب دلخواه خود را برای این کار انتخاب نمایید. پوستهٔ شما از %2$s نوشته در پهنهٔ مطالب ویژه پشتیبانی می‌کند.

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit CSS
fa: ویرایش سی‌اِس‌اِس

en: Edit Comic
fa: ویرایش طنز

en: Edit Details
fa: ویرایش‌کردن جزئیات

en: Edit Menu Item
fa: ویرایش مورد گزینگان

en: Edit Menu Item Label
fa: ویرایش برچسب مورد گزینگان

en: Edit Menu Section
fa: ویرایش بخش گزینگان

en: Edit Project
fa: ویرایش پروژه

en: Edit Project Tag
fa: ویرایش برچسب پروژه

en: Edit Project Type
fa: ویرایش نوع پروژه

en: Edit Selection...
fa: ویرایش قسمت گزینش شده...

en: Edit Testimonial
fa: ویرایش گواهی‌نامه

en: Edit Your Profile
fa: شناسنامهٔ خود را ویرایش کنید

en: Email
fa: رایانشانی

en: Email Address
fa: رایانشانی

en: Email Address:
fa: رایانشانی:

en: Email check failed, please try again
fa: بررسی رایانشانی نافرجام ماند، خواهشمندیم دوباره تلاش کنید

en: Email me whenever
fa: برایم نامه بفرستید هرگاه

en: Email notifications
fa: آگاه‌سازی‌های رایانامه‌ای

en: Email settings
fa: تنظیمات رایانامه

en: Emails will be sent to %s (<a href="%s">Edit</a>)
fa: رایانامه‌ها به %s فرستاده خواهند شد (<a href="%s">ویرایش</a>)

en: Empty Spam
fa: خالی کردن هرزنامه

en: Enable Backups
fa: به‌کارانداختن پشتیبان‌گیری‌ها

en: Enable Jetpack Stats
fa: فعال‌سازی آمار جت‌پک

en: Enable Portfolio Projects for this site.
fa: فعال‌سازی پروژه‌های نمونه‌کار برای این وب‌گاه.

en: Enable Post By Email
fa: فعال‌کردن نوشته از طریق رایانامه

en: Enable Testimonials for this site.
fa: به کار انداختن گواه‌نامه‌ها برای این وب‌گاه

en: Enable VaultPress Backups
fa: فعال‌سازی پشتیبان‌های VaultPress

en: Enable auto-updates
fa: فعال‌سازی به‌روزرسانی‌های خودکار

en: Enable auto-updates on WordPress.com
fa: فعال‌سازی به‌روزرسانی خودکار در WordPress.com

en: Enable carousel
fa: فعال‌کردن چرخ و فلک

en: Enable proofreading for the following grammar and style rules when writing posts and pages:
fa: کارا کردن نمونه‌خوانی هنگام نگارش نوشته‌ها و صفحه‌ها برای قواعد دستوری و صفحه‌بندی زیر:

en: Enabled Services
fa: خدمات کارا

en: English Options
fa: گزینه‌های انگلیسی

en: Enter a WordPress.com or Jetpack WordPress site URL.
fa: نشانی وب یک وب‌گاه وردپرس.کام یا دارای جت‌پک را وارد کنید.

en: Enter the URL of a 16x16px icon you want to use for this service.
fa: نشانی وب شمایلی به اندازهٔ ۱۶×۱۶پیکسل که می‌خواهید برای این خدمت استفاده کنید را وارد نمایید.

en: Enter the customer's name here
fa: نام مشتری را اینجا وارد نمایید

en: Enter the menu item's name here
fa: نام مورد گزینگان را اینجا وارد کنید

en: Enter your email address
fa: رایانشانی خود را وارد کنید

en: Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.
fa: برای اشتراک در این وب‌نوشت و دریافت آگاه‌سازی از نوشته‌های تازه از راه رایانامه، رایانشانی خود را وارد کنید.

en: Enter your meta key "content" value to verify your blog with %s
fa: برای تأیید وب‌نوشتتان در %s، مقدار «content» در فراکلید خود را وارد کنید

en: Error Details: %s
fa: جزئیات خطا: %s

en: Error code: %s
fa: کد خطا: %s

en: Error connecting to WordPress.com. Code: %1$s, %2$s
fa: خطا در اتصال به WordPress.com. کد: %1$s، %2$s

en: Error in moving to Trash.
fa: خطا در انتقال به زباله‌دان.

en: Error in restoring from Trash.
fa: خطا در بازیابی از زباله‌دان.

en: Error loading profile
fa: خطا در بارگذاری شناسنامه

en: Error!
fa: خطا!

en: Error, bad module.
fa: خطا، پودمان بد.

en: Error, invalid response data.
fa: خطا، داده‌های پاسخ نامعتبرند.

en: Error: Couldn't create suitable username.
fa: خطا: امکان ساخت نام کاربری مناسب نبود.

en: Error: This site's Jetpack connection is currently experiencing problems.
fa: خطا: اتصال جت‌پک این وب‌گاه در حال حاضر دچار مشکلاتی است.

en: Error: please enter a valid email address.
fa: خطا: لطفاً یک رایانشانی معتبر وارد کنید.

en: Error: please fill the required fields (name, email).
fa: خطا: بخش‌های لازم را پر کنید (نام، رایانشانی).

en: Every minute
fa: هر دقیقه

en: Example:
fa: نمونه:

[ctx: Example: The user is looking at a page, not a post.]
en: Page
fa: صفحه

[ctx: Example: the user is viewing a custom post type archive.]
en: Post Type
fa: نوع نوشته

en: Excerpts
fa: چکیده‌ها

en: Expecting an array
fa: یک آرایه انتظار می‌رود

en: Explain...
fa: توضیح...

en: Facebook
fa: فیسبوک

en: Facebook Page
fa: صفحه‌ی فیس‌بوک

en: Facebook Page Plugin
fa: افزونهٔ صفحهٔ فیسبوک

en: Facebook Page URL
fa: پیوند صفحهٔ فیس‌بوک

en: Facebook Wall
fa: دیوار فیس‌بوک

en: Failed permissions, please try again.
fa: دسترسی ممکن نبود، لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: Featured
fa: ویژه

en: Featured Content
fa: مطالب ویژه

en: Featured Images
fa: تصاویر ویژه

en: Feed(s) to Display:
fa: خوراک‌هایی که نمایش داده می‌شوند:

en: Feedback
fa: بازخورد

en: Feedback discarded.
fa: بازخورد دور ریخته شد.

en: Field type
fa: نوع زمینه

en: Fill out my Wufoo form!
fa: فرم Wufoo من را پر کن!

en: Filter Testimonials list
fa: پالایش فهرست گواهی‌نامه‌ها

en: Filter comics list
fa: پالایش فهرست کمیک‌ها

en: Filter menu items list
fa: پالایش فهرست موارد گزینگان

en: Filter projects list
fa: پالایش فهرست پروژه‌ها

en: Find out by disabling all plugins except Jetpack. If the problem persists, it's not a plugin issue. If the problem is solved, turn your plugins on one by one until the problem pops up again – there's the culprit! Let us know, and we'll try to help.
fa: با از کار انداختن همهٔ افزونه‌های به غیر از جت‌پک مشکل را بیابید. اگر ادامه پیدا کرد بدین معنیست که مشکل از افزونه‌ها نیست. اما اگر حل شد، افزونه‌ها را یکی‌یکی روشن کنید تا مشکل دوباره جلوه کند – مقصر را که یافتید، ما را در جریان بگذارید و ما تلاش می‌کنیم کمکتان کنیم.

en: First option
fa: نخستین گزینه

en: Focal Length
fa: فاصلهٔ کانونی

en: Follow Blog
fa: دنبال‌کردن وب‌نوشت

en: Follow Comments
fa: دنبال‌کردن دیدگاه‌ها

en: Follow me on Twitter
fa: مرا در توییتر دنبال کنید

en: Follower Settings
fa: تنظیمات دنبال‌کنندگان

en: For more help, try our <a href="%1$s">connection debugger</a> or <a href="%2$s" target="_blank">troubleshooting tips</a>.
fa: برای کمک بیشتر <a href="%1$s">اشکال‌زدای اتصال</a> یا <a href="%2$s" target="_blank">توصیه‌های اشکال‌زدایی</a> را بیازمایید.

en: For more information:
fa: برای اطلاعات بیشتر:

en: Form builder
fa: فرم‌ساز

en: Free formats
fa: قالب‌های آزاد

en: From
fa: از

en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
fa: صفحهٔ اول، صفحات بایگانی و نتایج جست‌وجو

en: Front page
fa: صفحهٔ نخست

en: Full Sync Queue lag: %1$s
fa: تأخیر صف هم‌زمان‌سازی کامل: %1$s

en: Full Sync Queue size: %1$s
fa: اندازهٔ صف کامل همزمان‌سازی: %1$s

en: Full management mode is off for this site.
fa: حالت مدیریت کامل روی این وب‌گاه خاموش است.

en: Gallery
fa: گالری

en: Get an API Key
fa: گرفتن یک کلید API.

en: Get started managing your Multisite install of Jetpack by connecting.
fa: کار با مدیریت جت‌پک چندوب‌گاهه را با اتصال آغاز کنید.

en: Get started with Jetpack Multisite
fa: کار با جت‌پک چندوب‌گاهه را آغاز کنید

en: Go to WordPress.com
fa: رفتن به WordPress.com

en: Go to WordPress.com to enable auto-updates for plugins
fa: برای فعال‌سازی به‌روزرسانی‌های خودکار افزونه‌ها به WordPress.com بروید

en: Go to WordPress.com to try these features
fa: برای آزمایش این ویژگی‌ها به WordPress.com بروید

en: Goodreads
fa: گودریدز

en: Goodreads numeric user ID <a href="%s" target="_blank">(instructions)</a>:
fa: شناسهٔ کاربری عددی Goodreads <a href="%s" target="_blank">(دستورالعمل)</a>:

en: Google
fa: گوگل

en: Google Maps API Key
fa: کلید API نقشه‌های گوگل

en: Google now requires an API key to use their maps on your site. <a href="%s">See our documentation</a> for instructions on acquiring a key.
fa: در حال حاضرGoogle ملزم کرده‌است که برای استفاده از نقشه‌هایشان وب‌گاهتان از کلید API استفاده کنید. برای دیدن دستورالعمل دریافت کلید <a href="%s">مستندات ما را ببینید</a>.

en: Google+ Badge
fa: نشان گوگل+

en: Google+ URL
fa: نشانی Google+

en: Gravatar Hovercards
fa: کارت‌های آویزان گراواتار

en: Gravatar Profile
fa: شناسنامه‌ی گراواتار

en: Great job! Now let's make sure your hard work is never lost, backup everything with VaultPress.
fa: عالی بود! حال بیایید مطمئن شویم که زحمتتان هرگز از بین نمی‌رود. همه‌چیز را با VaultPress پشتیبان‌گیری کنید.

en: Green
fa: سبز

en: Have feedback on Jetpack?
fa: در مورد جت‌پک بازخوردی دارید؟

en: Height
fa: بلندا

en: Height (px; at least 200):
fa: بلندا (به پیکسل: دست‌کم ۲۰۰):

en: Height:
fa: درازا:

en: Here are your whitelisted IPs:
fa: آی‌پی‌ها فهرست سفید شما از این قرارند:

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
fa: سلام، 
    
    شما دعوت شده‌اید تا به ''%1$s' در 
    %2$s و به عنوان %3$s بپیوندید. 
    
    لطفاً برای تأیید این دعوت بر روی پیوندی که در زیر می‌آید کلیک کنید:
    %4$s

en: Hidden Verbs
fa: افعال پنهان

en: Hide
fa: پنهانیدن

en: Hide all featured images
fa: پنهان‌کردن همهٔ تصاویر ویژه

en: Hide related content after posts
fa: پنهان‌کردن محتوای مرتبط بعد از نوشته‌ها

en: Hide tag from displaying in post meta and tag clouds.
fa: پنهان کردن برچسب از فراداده‌های نوشته و ابر برچسب‌ها.

en: Hide the stats smiley face image.
fa: نهفتن تصویر صورتک خندان آمارگیری.

en: High definition on by default
fa: کیفیت بالا به صورت پیش‌فرض فعال

en: Home
fa: خانه

en: Hours & Info
fa: ساعت‌ها و اطلاعات

en: Hours:
fa: ساعات:

en: How does this work?
fa: این چگونه کار می‌کند؟

en: Howdy.
    
    You recently followed one of my posts. This means you will receive an email when new comments are posted.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and we'll never bother you again.
fa: درود.
    
    شما یکی از نوشته‌های ما را دنبال کردید. این یعنی هرگاه دیدگاه‌های تازه‌ای فرستاده شوند را از راه رایانامه آگاه خواهید شد.
    
    برای فعال‌سازی، روی دکمهٔ تأیید در زیر کلیک کنید. اگر بر این باورید که اشتباهی شده، این پیام را نادیده بگیرید و ما دیگر هرگز مزاحم شما نخواهیم شد.

en: Howdy.
    
    You recently followed this blog's posts. This means you will receive each new post by email.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and we'll never bother you again.
fa: درود.
    
    شما به‌تازگی نوشته‌های این وب‌نوشت را دنبال کردید. این یعنی نوشته‌های تازه را از راه رایانامه دریافت خواهید کرد.
    
    برای فعال‌سازی، روی دکمهٔ تأیید در زیر کلیک کنید. اگر بر این باورید که اشتباهی شده، این پیام را نادیده بگیرید و ما دیگر هرگز مزاحم شما نخواهیم شد.

en: I Need Support
fa: به پشتیبانی نیاز دارم

en: IP Address:
fa: نشانی آی‌پی:

en: IPv4 and IPv6 are acceptable. <br />To specify a range, enter the low value and high value separated by a dash. Example: 12.12.12.1-12.12.12.100
fa: IPv4 و IPv6 پذیرفتنی هستند.<br />برای مشخص‌کردن یک بازه، مقدار پایین و بالای بازه را با یک خط تیره جدا کنید و وارد نمایید. مثل: 12.12.12.1-12.12.12.100

en: Icon
fa: شمایل

en: Icon + text
fa: شمایل + متن

en: Icon URL
fa: نشانی وب شمایل

en: Icon only
fa: تنها شمایل

en: Identify words and phrases to ignore while proofreading your posts and pages:
fa: واژه‌ها و عباراتی را که می‌خواهید هنگام نمونه‌خوانی نوشته‌ها و صفحه‌هایتان نادیده گرفته شوند، مشخص کنید:

en: If empty, we will attempt to determine the image size.
fa: اگر خالی باشد، تلاش خواهیم کرد تا اندازهٔ تصویر را تشخیص دهیم.

en: If it's not by itself, a theme or plugin is displaying extra characters. Try steps 2 and 3.
fa: اگر از خودش نبود، یک افزونه یا پوسته نویسه‌های اضافی نمایش می‌دهد. گام‌های ۲ و ۳ را بیازمایید.

en: If this solves the problem, something in your theme is probably broken – let the theme's author know.
fa: اگر این کار مشکل را حل کرد، معنایش این است که یک جای کار پوستهٔ شما می‌لنگد – به نویسندهٔ پوسته اطلاع دهید.

en: If you don't have a WordPress.com account yet, you can sign up for free in just a few seconds.
fa: اگر هنوز یک حساب WordPress.com ندارید، می‌توانید تنها در چند ثانیه و به رایگان نام‌نویسی کنید.

en: If you get a 404 message, contact your web host. Their security may block XMLRPC.
fa: اگر پیام ۴۰۴ دریافت می‌کنید، با میزبان وب خود تماس بگیرید. تنظیمات امنیتی آن‌ها ممکن است XMLRPC را مسدود کرده باشد.

en: If your problem isn't known or caused by a plugin, try activating %s (the default WordPress theme).
fa: اگر مشکل شما شناخته‌شده نیست و یا مربوط به یک افزونه است، فعال‌سازی %s (پوستهٔ پیش‌فرض WordPress) را  بیازمایید.

en: If your problem isn't known or caused by a plugin, try activating the default WordPress theme.
fa: اگر مشکل شما شناخته‌شده نیست و یا مربوط به یک افزونه است، فعال‌سازی پوستهٔ پیش‌فرض WordPress را بیازمایید.

en: Ignore all
fa: از همه چشم‌پوشی کن

en: Ignore always
fa: همیشه نادیده بگیر

en: Ignore suggestion
fa: نادیده گرفتن پیشنهاد

en: Ignored Phrases
fa: عبارات نادیده گرفته شده

en: Image
fa: عکس

en: Image Alignment:
fa: چینش تصویر:

en: Image Color:
fa: رنگ تصویر:

en: Image Gallery Slideshow
fa: نمایش پرده‌ای تصاویر گالری

en: Image Grid
fa: شبکه‌بندی تصویر

en: Image Link
fa: پیوند تصویری

en: Image List
fa: فهرست تصویری

en: Image Settings:
fa: تنظیمات تصویر:

en: Image Size:
fa: اندازهٔ تصویر:

en: Image URL:
fa: نشانی وب تصویر:

en: Image title:
fa: عنوان تصویر:

en: Image to be cropped
fa: تصویری که قرار است بریده شود

en: Images
fa: تصاویر

en: Images:
fa: تصاویر:

en: Inactive
fa: غير فعال

en: Infinite Scroll Behavior
fa: رفتار نوردش بی‌پایان

en: Information about this blog is currently being retrieved.
fa: اطلاعاتی در مورد این وب‌نوشت هم‌اکنون در حال دریافت‌شدن است.

en: Insert Video
fa: گذاشتن ویدئو

[ctx: Instructions on how to whitelist IP ranges - low_range/high_range should be translated.]
en: You can save a range of IPs {low_range}-{high_range}. No spaces allowed.  (example: 1.1.1.1-2.2.2.2)
fa: می‌توانید بازه‌ای از آی‌پی‌های {low_range}-{high_range} را ذخیره کنید. فاصله مجاز نیست. (مثال: 1.1.1.1-2.2.2.2)

en: Introduction text sent when someone follows a post on your blog. (Site and confirmation details will be automatically added for you.)
fa: متن معرفی‌ای که برای افرادی که یکی از نوشته‌های وب‌نوشت شما را دنبال می‌کنند فرستاده می‌شود. (جزئیات تأیید و وب‌گاه به طور خودکار برایتان افزوده خواهد شد.)

en: Introduction text sent when someone follows your blog. (Site and confirmation details will be automatically added for you.)
fa: متن معرفی که برای کسانی که وب‌نوشت شما را دنبال می‌کنند فرستاده می‌شود. (جزئیات وب‌گاه و تأیید به طور خودکار افزوده خواهد شد.)

en: Invalid JSON
fa: JSON نامعتبر

en: Invalid User ID, please verify and re-enter your Goodreads numeric user ID.
fa: شناسهٔ کاربری معتبر نیست. لطفاً شناسهٔ عددی Goodreads خود را بازبینی و دوباره وارد کنید.

en: Invalid Video GUID!
fa: GUID ویدیو اشتباه است!

en: Invalid image URL
fa: نشانی وب نامعتبر برای تصویر

en: Invalid or expired nonce.
fa: یک‌بارمصرف نامعتبر یا منقضی‌شده.

en: Invalid remote response.
fa: پاسخ دوردست نامعتبر است.

en: Invalid request
fa: درخواست نادرست

en: Invalid site information returned from remote.
fa: اطلاعات وب‌گاه دریفات‌شده از دوردست نامعتبر است.

en: It looks like your Facebook URL is incorrectly configured. Please check it in your <a href="%s">widget settings</a>.
fa: به نظر می‌رسد نشانی وب فیسبوک شما به درستی پیکربندی نشده است. لطفاً موضوع را در <a href="%s">widget تنظیماتتان</a> بررسی کنید.

en: It looks like your Google+ URL is incorrectly configured. Please check it in your <a href="%s">widget settings</a>.
fa: به نظر می‌رسد نشانی وب گوگل+ شما به شکلی نادرست پیکربندی شده است. لطفاً آن را در <a href="%s">تنظیمات ابزارک</a> بررسی کنید.

en: It looks like your site can not communicate properly with Jetpack.
fa: به نگر می‌رسد که وب‌گاه شما نمی‌تواند به درستی با جت‌پک ارتباط برقرار کند.

en: It may be caused by one of these issues, which you can diagnose yourself:
fa: ممکن است یکی از ایرادهای زیر در کار باشند که می‌توانید خودتان بررسی کنید:

en: JETPACK_CLIENT__HTTPS is set to NEVER
fa: JETPACK_CLIENT__HTTPS روی NEVER تنظیم شده‌است

en: Jargon
fa: تخصصی

en: Jetpack
fa: جت‌پک

en: Jetpack Centralized Site Management
fa: مدیریت مرکزی وب‌گاه‌های جت‌پک

en: Jetpack Debugging Center
fa: مرکز مشکل‌زدایی جت‌پک

en: Jetpack FAQ
fa: پرسشگان جت‌پک

en: Jetpack Network Settings Updated!
fa: تنظیمات شبکهٔ جت‌پک به‌روز شد!

en: Jetpack Primary User
fa: کاربر اصلی جت‌پک

en: Jetpack Sites
fa: وب‌گاه‌های جت‌پک

en: Jetpack Subscriptions Settings
fa: تنظیمات اشتراک‌های جت‌پک

en: Jetpack Subscriptions:
fa: اشتراک‌های جت‌پک:

en: Jetpack Support
fa: پشتیبانی جت‌پک

en: Jetpack Sync Full Status: `%1$s`
fa: وضعیت کامل همزمان‌سازی جت‌پک: `%1$s`

en: Jetpack by WordPress.com
fa: جتپک توسط WordPress.com

en: Jetpack contains the most recent version of the old &#8220;%1$s&#8221; plugin.
fa: جت‌پک تازه‌ترین نسخه از افزونهٔ کهن &#8220;%1$s&#8221; را شامل می‌شود.

en: Jetpack has been successfully disconnected.
fa: جت‌پک با موفقیت جدا شد.

en: Jetpack is currently connected to WordPress.com
fa: جت‌پک هم‌اکنون به وردپرس.کام متصل شده است

en: Jetpack is installed!
fa: جت‌پک نصب شده است!

en: Jetpack is network activated and notices can not be dismissed.
fa: جت‌پک روی شبکه فعال شده است و آگاه‌سازی‌ها را می‌توان مرخص کرد.

en: Jetpack is not active on this site.
fa: Jetpack روی این وب‌گاه فعال نیست.

en: Jetpack is not currently connected to WordPress.com
fa: جت‌پک هم‌اکنون به وردپرس.کام متصل شده است

en: Jetpack requires WordPress version %s or later.
fa: چتپک به نسخه %s یا بالاتر وردپرس نیاز دارد.

en: Jetpack supercharges your self-hosted WordPress site with the awesome cloud power of WordPress.com.
fa: جت‌پک با بهره‌گیری از نیروی وردپرس.کام، وردپرس خودمیزبان شما را نیروی صدچندان می‌بخشد.

en: Jetpack will re-test for HTTPS support once a day, but you can click here to try again immediately:
fa: جت‌پک روزی یک‌بار وجود پشتیبانی از HTTPS را دوباره آزمایش می‌کند، اما برای آزمایش بی‌درنگ می‌توانید اینجا کلیک کنید:

en: Jetpack's Carousel has been disabled, because another plugin or your theme is overriding the [gallery] shortcode.
fa: چرخ‌وفلک جت‌پک از کار انداخته شده است زیرا پوسته یا افزونهٔ دیگری از کد کوتاه [gallery] استفاده می‌کند.

en: Join %s other subscriber | Join %s other subscribers
fa[0]: به %s مشترک دیگر بپیوندید

en: Jump to:
fa: پرش به:

[ctx: Jumpstart Description]
en: Adds a button to your post and page editors, allowing you to build simple forms to help visitors stay in touch.
fa: دکمه‌هایی به ویرایشگرهای نوشته و صفحهٔ شما می‌افزاید که امکان می‌دهد فرم‌های ساده‌ای را جهت تماس با خودتان به بازدیدکنندگان ارائه دهید.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Brings your photos and images to life as full-size, easily navigable galleries.
fa: با نمایش تمام‌اندازه و در قالب گالری‌های دارای ناوبری، به تصاویر و عکس‌هایتان زندگی می‌بخشد.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Give visitors two easy subscription options — while commenting, or via a separate email subscription widget you can display.
fa: به بازدیدکنندگان خود دو گزینهٔ سادهٔ اشتراک ارائه دهید — در زمان دیدگاه‌گذاری یا از راه یک ابزارک اشتراک جداگانه که می‌توانید به نمایش بگذارید.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Helps you remotely manage plugins, turn on automated updates, and more from <a href="https://wordpress.com/plugins/" target="_blank">wordpress.com</a>.
fa: کمک می‌کند افزونه‌ها را از راه دور مدیریت کنید، به‌روزرسانی خودکار را فعال کنید، و مواردی دیگر از <a href="https://wordpress.com/plugins/" target="_blank">wordpress.com</a>.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Keep visitors engaged on your blog by highlighting relevant and new content at the bottom of each published post.
fa: با پررنگ‌کردن مطالب مرتبط و تازه در زیر نوشته‌های منتشرشده، بازدیدکنندگانتان را با مطالب خود درگیر نگاه دارید.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Let commenters link their profiles to their Gravatar accounts, making it easy for your visitors to learn more about your community.
fa: به دیدگاه‌گذاران امکان می‌دهد شناس‌نامه‌های خود را به حساب‌های Gravatar خودشان پیوند دهند و به این شکل امکان دانستن در مورد اجتماع شما را برای بازدیدکنندگان ساده‌تر می‌کند.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Lets you log in to all your Jetpack-enabled sites with one click using your WordPress.com account.
fa: به شما امکان می‌دهد با یک کلیک و با حساب WordPress.com، در همهٔ وب‌گاه‌های دارای جت‌پک خود ثبت ورود کنید.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Mirrors and serves your images from our free and fast image CDN, improving your site’s performance with no additional load on your servers.
fa: آینهٔ تصاویر شما از شبکهٔ توزیع محتوای سریع و رایگان ما، بدون اینکه هیچ بار اضافه‌ای روی کارسازهای شما بیفتد کارایی وب‌گاه شما را بهبود می‌بخشد.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Places Twitter, Facebook and Google+ buttons at the bottom of each post, making it easy for visitors to share your content.
fa: دکمه‌های توییتر، فیسبوک و گوگل+ زیر هریک از نوشته‌ها که اشتراک‌گذاری مطالب را برای بازدیدکنندگانتان ساده می‌کند.

en: Just one more step before you can manage your site from WordPress.com! Click the button below and you will be good to go.
fa: تنها یک گام دیگر مانده تا بتوانید وب‌گاهتان را از WordPress.com مدیریت کنید! روی دکمهٔ زیر کلیک کنید و همه‌چیز آماده خواهد بود.

en: Just one more step before your menus can be managed with WordPress.com. Click the button below and you'll be managing your menus with our newly-redesigned user interface.
fa: تنها یک گام دیگر مانده است تا گزینگان‌های شما از راه WordPress.com مدیریت‌پذیر شوند. روی دکمهٔ زیر کلیک کنید تا گزینگان‌هایتان را از راه یک رابط کاربری تازه‌طراحی‌شده مدیریت کنید.

en: Just one more step before your plugins can be managed with WordPress.com. Click the button below and you'll be managing all of your plugins in one place.
fa: تنها یک گام دیگر مانده تا افزونه‌های شما از راه WordPress.com مدیریت‌پذیر شوند. روی دکمهٔ زیر کلیک کنید و پس از آن قادر خواهید بود همهٔ افزونه‌هایتان را از یک جا مدیریت کنید.

en: Just one more step before your site can be secured by Jetpack and WordPress.com. Click the button below and you'll be safe and secure.
fa: تنها یک گام دیگر مانده تا وب‌گاه شما به وسیلهٔ WordPress.com و Jetpack ایمن شود. روی دکمهٔ زیر کلیک کنید تا در امن و امان باشید.

en: Just one more step before your themes can be managed with WordPress.com. Click the button below and you'll be managing your themes with our newly-redesigned user interface.
fa: تنها یک گام دیگر لازم است تا بتوانید پوستهٔ خود را با WordPress.com مدیریت کنید. روی دکمهٔ زیر کلیک کنید و پس از آن در حال مدیریت پوستهٔ خود با رابطی با طراحی نو خواهید بود.

en: Label
fa: شناس‌برگ

[ctx: Label for HTML form "Email" field in contact form builder]
en: Email
fa: رایانشانی

[ctx: Label for HTML form "Name" field in contact form builder]
en: Name
fa: نام

[ctx: Label for HTML form "URL/Website" field in contact form builder]
en: Website
fa: وب‌گاه

[ctx: Label for an option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Option
fa: گزینه

[ctx: Label for the set of options to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Options
fa: گزینه‌ها

[ctx: Label to drag HTML form fields around to change their order in contact form builder]
en: move
fa: انتقال

en: Labels
fa: برچسب‌ها

en: Landscape
fa: منظر

en: Language
fa: زبان

en: Large
fa: بزرگ

en: Large Blog Image
fa: تصویر وب‌نوشت بزرگ

en: Last Modified
fa: واپسین دست‌کاری

en: Last Updated
fa: تازه‌ترین به‌روزرسانی

en: Layout
fa: طرح

en: Layout Options:
fa: گزینه‌های چیدمان:

en: Learn More
fa: بیشتر بدانید

en: Learn about the benefits you receive when you connect Jetpack to WordPress.com
fa: دربارهٔ مزایایی که از اتصال Jetpack به WordPress.com دریافت خواهید کرد بدانید

en: Learn about what being the Primary User means.
fa: در مورد اینکه کاربر اصلی بودن چه معنایی دارد بیشتر بدانید.

en: Learn more
fa: بیشتر بدانید

en: Learn more about Jetpack Manage on Jetpack.com
fa: با رفتن به Jetpack.com دربارهٔ مدیریت جت‌پک بیشتر بدانید

en: Learn more about Markdown.
fa: دربارهٔ مارک‌داون بیشتر بدانید.

en: Leave a Jetpack review
fa: نظر خورد دربارهٔ جت‌پک را بنویسید

en: Leave a Reply
fa: پاسخی بگذارید

en: Leave a Reply to %s
fa: برای %s پاسخی بگذارید

en: Leave a reply
fa: پاسخی بگذارید

en: Left
fa: چپ

en: Let Jetpack deliver your images optimized and faster than ever.
fa: اجازه دهید Jetpack تصاویر شما را به صورت بهینه‌شده و سریع‌تر از همیشه تحویل دهد.

en: Let search engines and visitors know that you are serious about your websites integrity by upgrading Jetpack. Our anti-spam tools will eliminate comment spam, protect your SEO, and make it easier for visitors to stay in touch.
fa: با به‌روزرسانی جت‌پک اجازه دهید موتورهای جستجو و بازدیدکنندگان بدانند شما در مورد یکپارچگی وب‌گاه خود سخت‌گیر هستید. ابزارهای پادهرزنویسی ما از سئوی شما پاسداری می‌کنند و به بازدیدکنندگان کمک می‌کنند در تماس بمانند.

en: Let us know your name.
fa: اجازه دهید نامتان را بدانیم.

en: Light
fa: روشن

en: Like
fa: دوست داشتن

en: Like this:
fa: دوست‌داشتن:

en: Likes
fa: دوست‌داشتن‌ها

en: Likes Notifications
fa: آگاه‌سازی‌های دوست‌داشتن‌ها

en: Likes and Shares
fa: دوست‌داشتن‌ها و اشتراک‌گذاری‌ها

en: Limit width to %1$s pixels for full size images. (<a href="%2$s" target="_blank">More info</a>.)
fa: پهنای تصاویر تمام‌اندازه به %1$s پیکسل محدود شود.  (<a href="%2$s" target="_blank">اطلاعات بیشتر</a>.)

en: Link Color (hex):
fa: رنگ پیوند (hex):

en: Link To:
fa: پیوند به:

en: Link URL (when the image is clicked):
fa: نشانی وب پیوند (هنگامی که تصویر کلیک می‌شود):

en: Link account with WordPress.com
fa: حساب را به WordPress.com پیوند دهید

en: Link the video title to its URL on VideoPress.com
fa: پیوندزدن عنوان ویدئو به نشانی وب آن در VideoPress.com

[ctx: Link to edit an HTML form field in contact form builder]
en: edit
fa: ویرایش

en: Link your account
fa: حسابتان را پیوند دهید

en: Link your account to WordPress.com
fa: حساب خود را به WordPress.com پیوند دهید

en: LinkedIn
fa: لینکداین

en: Links to services that you use across the web.
fa: پیوندهایی به خدماتی که شما در سطح وب استفاده می‌کنید.

en: Links to your blog's RSS feeds
fa: پیوندهایی به خوراک آر‌اس‌اس وب‌نوشت شما

en: Links to your websites, blogs, or any other sites that help describe who you are.
fa: پیوندهایی به وب‌گاه‌ها و وب‌نوشت‌هایتان یا هر وب‌گاهی که در توصیف کیستی شما کمک می‌کند.

en: Live Preview
fa: پیش‌نمایش زنده

en: Load your <a href="%s">XMLRPC file</a>. It should say “XML-RPC server accepts POST requests only.” on a line by itself.
fa: <a href="%s">پروندهٔ XMLRPC</a> خود را بارگذاری کنید. در یک خط جداگانه باید نوشته باشد “XML-RPC server accepts POST requests only.”

en: Loading &hellip;
fa: در حال بارگیری &hellip;

en: Loading Comments...
fa: در حال بارگذاری دیدگاه‌ها...

en: Loading video...
fa: در حال بارگذاری فیلم...

en: Loading&hellip;
fa: بارگذاری&hellip;

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Location of the Ogg video file.
fa: محل پرونده‌های تصویری Ogg.

en: Log in as <span>%s</span>
fa: ثبت ورود به عنوان <span>%s</span>

en: Log in as a different WordPress.com user
fa: ثبت ورود به عنوان یک کاربر دیگر WordPress.com

en: Log in with WordPress.com
fa: ثبت ورود از راه WordPress.com

en: Log in with username and password
fa: با نام کاربری و گذرواژه ثبت ورود کنید

en: Logged In
fa: وارد شده

en: Logged Out
fa: وارد نشده

en: Login Blocked by Jetpack
fa: ثبت ورود توسط جت‌پک جلوگیری شد

en: Logo
fa: نشان‌واره

en: Loop video playback
fa: تکرار در پخش ویدیو

en: Lunch: 11am - 2pm 
    Dinner: M-Th 5pm - 11pm, Fri-Sat:5pm - 1am
fa: ناهار: ۱۱ق.ظ. - ۲ب.ظ. 
    شام: د-پ ۵ب.ظ. - ۱ب.ظ.، ج-ش:۵ب.ظ. - ۱ق.ظ.

en: Main Sidebar
fa: ستون کناری اصلی

en: Make sure to add your most frequently used IP addresses as they can change between your home, office or other locations. Removing an IP address from the list below will remove it from your whitelist.
fa: مطمئن شوید که از پراستفاده‌ترین نشانی‌های آی‌پی خود استفاده کنید چراکه این‌ها ممکن است بین محل کار، خانه و مکان‌های دیگر تغییر کنند. حذف یک یک نشانی آی‌پی از فهرست زیر آن را از فهرست سفید شما حذف خواهد کرد.

en: Make this connection available to all users of this blog?
fa: این اتصال برای همهٔ کاربران این وب‌نوشت در دسترس باشد؟

en: Manage Plugins
fa: مدیریت افزونه‌ها

en: Manage Your Menus
fa: مدیریت گزینگان‌ها

en: Manage Your Plugins
fa: مدیریت افزونه‌هایتان

en: Manage Your Security Settings
fa: مدیریت تنظیمات امنیتی‌تان

en: Manage Your Site
fa: مدیریت وب‌گاهتان

en: Manage Your Themes
fa: مدیریت پوسته‌هایتان

en: Manage has been activated for you!
fa: مدریت برای شما فعال شده است!

en: Manage multiple Jetpack enabled sites from one single dashboard at wordpress.com. Allows all existing, connected Administrators to modify your site.
fa: مدیریت چندین وب‌گاه مجهز به جت‌پک از یک پیش‌خوان یکتا در wordpress.com. اجازه می‌دهد کلیهٔ مدیران موجودی که متصل هستند وب‌گاه را تغییر دهند.

en: Manage your email preferences.
fa: ترجیحات رایانامهٔ خود را مدیریت کنید

en: Mark this message as NOT spam
fa: این پیام را به عنوان هرزنامه نبودن نشانه‌گذاری کنید

en: Mark this message as spam
fa: نشانه‌گذاری این پیام به عنوان هرزنامه

en: Markdown
fa: مارک‌داون

en: Markdown content
fa: محتوای مارک‌داون

en: Match by Email
fa: همخوانی برپایهٔ رایانشانی

en: Maximum Width (px; 220 to 1200):
fa: بیشینهٔ پهنا (به‌پیکسل:۲۲۰ تا ۱۲۰۰):

en: Maximum number of posts to show (no more than 10):
fa: بیشینهٔ نوشته‌هایی که نمایش داده می‌شوند (بیشتر از 10 نباشد):

en: Media
fa: رسانه

en: Media File
fa: پروندهٔ رسانه‌ای

en: Media Width:
fa: پهنای رسانه:

en: Medium
fa: میانه

en: Menu
fa: گزینگان

en: Menu Item
fa: مورد گزینگان

en: Menu Item Label
fa: برچسب مورد گزینگان

en: Menu Item Labels
fa: برچسب‌های موارد گزینگان

en: Menu Items
fa: موارد گزینگان

en: Menu Section
fa: بخش گزینگان

en: Menu Sections
fa: بخش‌های گزینگان

en: Menu item label list navigation
fa: ناوبری فهرست برچسب موارد گزینگان

en: Menu item labels list
fa: فهرست برچسب‌های موارد گزینگان

en: Menu item list navigation
fa: ناوبری فهرست موارد گزینگان

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
fa: مورد گزینگان منتشر شد. <a href="%s">مشاهده مورد</a>

en: Menu item restored to revision from %s
fa: مورد گزینگان به بازنگری %s برگردانده شد

en: Menu item saved.
fa: مورد گزینگان ذخیره شد.

en: Menu item updated.
fa: مورد گزینگان به‌روز شد.

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
fa: مورد گزینگان به‌روز شد. <a href="%s">دیدن مورد</a>

en: Menu items list
fa: فهرست موارد گزینگان

en: Menu section list
fa: فهرست بخش‌های گزینگان

en: Menu section list navigation
fa: ناوبری فهرست بخش‌های گزینگان

en: Message
fa: پیام

en: Message Sent
fa: پیام فرستاده شد

en: Messages
fa: پیام‌ها

en: Metadata
fa: متا‌داده

en: Missed schedule
fa: زمان‌بندی ازدست‌رفته

en: Missing attachment ID.
fa: از دست رفتن شناسهٔ پیوست.

en: Mobile Apps
fa: نرم‌افزارهای همراه

en: Mobile-compatible:
fa: سازگار با  موبایل:

en: Mode:
fa: حالت:

[ctx: Module Description]
en: Add a site icon to your site.
fa: افزودن شمایلی برای وب‌گاهتان.

[ctx: Module Description]
en: Add images, Twitter streams, your site’s RSS links, and more to your sidebar.
fa: تصاویر، جریان‌های توییتر، پیوندهای آراس‌اس وب‌گاهتان و موارد دیگری را به نوار کناری خود بیفزایید.

[ctx: Module Description]
en: Add support for infinite scroll to your theme.
fa: افزودن پشتیبانی از نوردش بی‌پایان به پوستهٔ شما.

[ctx: Module Description]
en: Allow applications to securely access your content through the cloud.
fa: به برنامه‌های کاربردی اجازه داده شود از راه اتصال امن به محتوای شما به صورت ابری دست‌یابی داشته باشند.

[ctx: Module Description]
en: Allow users to subscribe to your posts and comments and receive notifications via email.
fa: به کاربرانتان اجازه دهید از راه رایانامه در نوشته‌ها و دیدگاه‌های شما مشترک شوند و در مورد آن‌ها آگاه‌سازی دریافت کنند.

[ctx: Module Description]
en: Automatically promote content.
fa: مطالب را به طور خودکار ترویج کنید.

[ctx: Module Description]
en: Check your spelling, style, and grammar with the After the Deadline proofreading service.
fa: املا، سبک و دستور زبان خود را را با کمک خدمات نمونه‌خوانی After the Deadline بررسی کنید.

[ctx: Module Description]
en: Collect traffic stats and insights.
fa: جمع‌آوری آمار شدامد و دید کلی.

[ctx: Module Description]
en: Creates sitemaps to allow your site to be easily indexed by search engines.
fa: نقشه‌های وب‌گاه را برای ساده‌ترشدن فهرست‌گردیدن وب‌گاه شما توسط موتورهای جتسجو می‌سازد.

[ctx: Module Description]
en: Customize your site’s CSS without modifying your theme.
fa: CSS وب‌گاه خود را بدون تغییردادن پوسته سفارشی کنید.

[ctx: Module Description]
en: Daily or real-time backups.
fa: پشتبان‌های روزانه یا بی‌درنگ.

[ctx: Module Description]
en: Display similar content.
fa: مطالب مشابه را نمایش دهید.

[ctx: Module Description]
en: Display your image galleries in a variety of sleek, graphic arrangements.
fa: گالری‌های تصویر خود را به صورت چیدمان‌های گرافیکی خوش‌دست و گوناگون به نمایش بگذارید.

[ctx: Module Description]
en: Embed content from YouTube, Vimeo, SlideShare, and more, no coding necessary.
fa: محتوای وب‌گاه‌هایی چون یوتیوب، ویمیو، اسلایدشیر و موارد دیگر را بدون نیاز به کدنویسی در مطالب خود جاسازی کنید.

[ctx: Module Description]
en: Enable WP.me-powered shortlinks for all posts and pages.
fa: پیوندهای کوتاه نیروگرفته از WP.me را برای همهٔ نوشته‌ها و صفحه‌هایتان به کار اندازید.

[ctx: Module Description]
en: Enable pop-up business cards over commenters’ Gravatars.
fa: فعال‌سازی کارت‌های تجاری بالاپَر بر روی گراواتار دیدگاه‌گذاران.

[ctx: Module Description]
en: Give visitors an easy way to show their appreciation for your content.
fa: برای بازدیدکنندگان راهی آسان جهت تشکر از مطالبتان فراهم کنید.

[ctx: Module Description]
en: Insert a contact form anywhere on your site.
fa: درج فرم تماس در هرجایی از وب‌گاهتان.

[ctx: Module Description]
en: Let readers comment with WordPress.com, Twitter, Facebook, or Google+ accounts.
fa: به کاربران اجازه دهید با حساب‌های وردپرس.کام، توییتر، فیسبوک یا گوگل+ دیدگاهشان را بیان کنند.

[ctx: Module Description]
en: Manage all your sites from a centralized place, https://wordpress.com/sites.
fa: همهٔ وب‌گاه‌های خود را از یک مکان مرکزی مدیریت کنید، https://wordpress.com/sites.

[ctx: Module Description]
en: Optimize your site with a mobile-friendly theme for smartphones.
fa: وب‌گاه خود را با یک پوستهٔ سازگار با تلفن‌های همراه و تبلت‌ها بهینه کنید.

[ctx: Module Description]
en: Organize and display different types of content on your site, separate from posts and pages.
fa: سازمان‌دهی و نمایش گونه‌های مختلفی از مطالب روی وب‌گاهتان، جدا از نوشته‌ها و صفحه‌ها.

[ctx: Module Description]
en: Prevent brute force attacks.
fa: از حملات غیرهوشمندانه پیش‌گیری کنید.

[ctx: Module Description]
en: Publish posts by email, using any device and email client.
fa: نوشته‌هایتان را با رایانامه منتشر کنید، با استفاده از هر دستگاهی که می‌تواند رایانامه ارسال کند.

[ctx: Module Description]
en: Receive notification of site activity via the admin toolbar and your Mobile devices.
fa: دریافت آگاه‌سازی در مورد فعالیت وب‌گاهتان از راه نوار ابزار مدیریتی و دستگاه‌های همراهتان.

[ctx: Module Description]
en: Search your entire database from a single field in your Dashboard.
fa: کل دادگان خود را از یک نقطه در پیشخوان خود جست‌وجو کنید.

[ctx: Module Description]
en: Secure user authentication.
fa: اصالت‌سنجی امن کاربر.

[ctx: Module Description]
en: Specify which widgets appear on which pages of your site.
fa: مشخص کنید که کدام ابزارک‌ها روی کدام صفحه‌های وب‌گاه شما نمایش می‌یابند.

[ctx: Module Description]
en: Speed up images and photos.
fa: عکس‌ها و تصاویر را سرعت ببخشید

[ctx: Module Description]
en: Transform standard image galleries into full-screen slideshows.
fa: تبدیل گالری‌های استاندارد تصاویر به نمایش اسلایدهای تمام‌پرده.

[ctx: Module Description]
en: Upload and embed videos right on your site. (Subscription required.)
fa: فیلم‌ها را یک‌راست روی وب‌گاه خود بارگذاری و منتشر کنید. (نیازمند اشتراک.)

[ctx: Module Description]
en: Use LaTeX markup language in posts and pages for complex equations and other geekery.
fa: استفاده از زبان نشانه‌گذاری لاتک در صفحه‌ها و نوشته‌ها برای معادله‌های پیچیده و گیک‌بازی‌های دیگر.

[ctx: Module Description]
en: Verify your site or domain with Google Search Console, Pinterest, and others.
fa: وب‌گاه یا دامنهٔ خود را با Google Search Console،‏ Pinterest و موارد مشابه تأیید کنید.

[ctx: Module Description]
en: Visitors can share your content.
fa: بازدیدکنندگان می‌توانند مطالب شما را به اشتراک بگذارند.

[ctx: Module Description]
en: Write posts or pages in plain-text Markdown syntax.
fa: نوشته‌ها یا صفحه‌ها را به صورت متن سادهٔ مارک‌داون بنویسید.

[ctx: Module Name]
en: Beautiful Math
fa: ریاضیات زیبا

[ctx: Module Name]
en: Carousel
fa: چرخ فلک

[ctx: Module Name]
en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

[ctx: Module Name]
en: Contact Form
fa: فرم تماس

[ctx: Module Name]
en: Custom CSS
fa: سی‌اس‌اس سفارشی

[ctx: Module Name]
en: Custom Content Types
fa: گونه‌های سفارشی مطالب

[ctx: Module Name]
en: Data Backups
fa: پشتیبان‌های داده‌ها

[ctx: Module Name]
en: Enhanced Distribution
fa: توزیع بهبودیافته

[ctx: Module Name]
en: Extra Sidebar Widgets
fa: ابزارک‌های نوار کناری بیشتر

[ctx: Module Name]
en: Gravatar Hovercards
fa: کارت‌های شناور گراواتار

[ctx: Module Name]
en: Infinite Scroll
fa: نوردش بی‌پایان

[ctx: Module Name]
en: JSON API
fa: ای‌پی‌آی جی‌سن (JSON)

[ctx: Module Name]
en: Likes
fa: دوست‌داشتن‌ها

[ctx: Module Name]
en: Manage
fa: مدیریت

[ctx: Module Name]
en: Markdown
fa: مارک‌داون

[ctx: Module Name]
en: Mobile Theme
fa: پوستهٔ همراه

[ctx: Module Name]
en: Monitor
fa: پایش

[ctx: Module Name]
en: Notifications
fa: آگاه‌سازی‌ها

[ctx: Module Name]
en: Omnisearch
fa: همه‌چیزجو

[ctx: Module Name]
en: Photon
fa: فوتون

[ctx: Module Name]
en: Post by Email
fa: فرستادن با رایانامه

[ctx: Module Name]
en: Protect
fa: محافظت

[ctx: Module Name]
en: Publicize
fa: اطلاع‌رسانی

[ctx: Module Name]
en: Related Posts
fa: نوشته‌های مرتبط

[ctx: Module Name]
en: Sharing
fa: اشتراک‌گذاری

[ctx: Module Name]
en: Shortcode Embeds
fa: جاسازی کدهای کوتاه

[ctx: Module Name]
en: Single Sign On
fa: ثبت ورود تکی

[ctx: Module Name]
en: Site Icon
fa: شمایل وب‌گاه

[ctx: Module Name]
en: Site Stats
fa: آمار وب‌گاه

[ctx: Module Name]
en: Site Verification
fa: تأیید وب‌گاه

[ctx: Module Name]
en: Sitemaps
fa: نقشه‌های وب‌گاه

[ctx: Module Name]
en: Spelling and Grammar
fa: املا و دستور زبان

[ctx: Module Name]
en: Subscriptions
fa: اشتراک‌ها

[ctx: Module Name]
en: Tiled Galleries
fa: گالری‌های کاشی‌کاری‌شده

[ctx: Module Name]
en: VideoPress
fa: ویدئوپرس

[ctx: Module Name]
en: WP.me Shortlinks
fa: پیوندهای کوتاه WP.me

[ctx: Module Name]
en: Widget Visibility
fa: رویت‌پذیری ابزارک‌ها

[ctx: Module Tag]
en: Appearance
fa: نما

[ctx: Module Tag]
en: Centralized Management
fa: مدیریت مرکزی

[ctx: Module Tag]
en: Developers
fa: توسعه‌دهندگان

[ctx: Module Tag]
en: Mobile
fa: تلفن همراه

[ctx: Module Tag]
en: Other
fa: موارد دیگر

[ctx: Module Tag]
en: Photos and Videos
fa: عکس‌ها و فیلم‌ها

[ctx: Module Tag]
en: Recommended
fa: پیشنهادی

[ctx: Module Tag]
en: Site Stats
fa: آمار وب‌گاه

[ctx: Module Tag]
en: Social
fa: اجتماعی

[ctx: Module Tag]
en: Traffic
fa: شدآمد

[ctx: Module Tag]
en: Writing
fa: نوشتن

en: Module not found: `%s`.
fa: پودمان یافت نشد:  `%s`.

en: Modules reset to default.
fa: پودمان‌ها به حالت پیش‌فرض بازگشتند

en: Monthly Archives: %s
fa: بایگانی ماهانه: %s

en: Monthly archives
fa: بایگانی ماهانه

en: More
fa: بیشتر

en: More information
fa: اطلاعات بیشتر

en: Must specify Twitter Timeline id or username.
fa: باید نام کاربری یا شناسهٔ خط زمانی توییتر مشخص شود.

en: My Jetpack
fa: جت‌پک من

en: My Tweets
fa: توییت‌های من

en: Name
fa: نام

en: Need help? The Jetpack team is here for you.
fa: به کمک نیاز دارید؟ تیم جت‌پک در کنار شماست.

en: Network Settings
fa: تنظیمات شبکه

en: New Comic
fa: طنز تازه

en: New Menu Item
fa: افزودن مورد گزینگان تازه

en: New Menu Item Label Name
fa: نام تازه برای برچسب مورد گزینگان

en: New Menu Sections Name
fa: نام بخش‌های گزینگان تازه

en: New Project
fa: پروژۀ تازه

en: New Project Tag Name
fa: نام برچسب پروژۀ تازه

en: New Project Type Name
fa: نام نوع پروژه تازه

en: New Row
fa: ردیف تازه

en: New Testimonial
fa: گواهی‌نامهٔ تازه

en: New field
fa: زمینهٔ تازه

en: Newer Comments &rarr;
fa: دیدگاه‌های تازه‌تر &rarr;

en: Newest
fa: تازه‌ترین

en: Next &raquo;
fa: بعدی &raquo;

en: Next &raquo;
fa: بعدی &raquo;

en: Next Jetpack Full Sync Schedule: Not Scheduled
fa: برنامهٔ زمانی هم‌زمان‌سازی بعدی جت‌پک: برنامه‌ریزی نشده‌است

en: Next Jetpack Full Sync Schedule: `%1$s`
fa: برنامهٔ زمانی هم‌زمان‌سازی بعدی جت‌پک: `%1$s`

en: No
fa: خیر

en: No API key
fa: کلید API وجود ندارد

en: No Borders
fa: بدون کادر

en: No Comics found
fa: هیچ طنزی یافت شد

en: No Comics found in Trash
fa: هیچ طنزی در سطل زباله یافت نشد

en: No Footer
fa: بدون پاورقی

en: No Header
fa: بدون سرآیند

en: No Labels
fa: بدون برچسب

en: No Labels found
fa: هیچ برچسبی یافت نشد

en: No Modules Found
fa: هیچ پودمانی یافت نشد

en: No Projects found
fa: هیچ پروژه‌ای یافت نشد

en: No Projects found in Trash
fa: هیچ پروژه‌ای در زباله‌دان یافت نشد

en: No Testimonials found
fa: هیچ گواهی‌نامه‌ای یافت نشد

en: No Testimonials found in Trash
fa: هیچ گواهی‌نامه‌ای در زباله‌دان یافت نشد

en: No blog_id was included in your request. Please try disconnecting Jetpack from WordPress.com and then reconnecting it. Once you have done that, try connecting Publicize again.
fa: هیچ blog_id ای در درخواست شما نبود. لطفاً قطع ارتباط Jetpack از WordPress.com و سپس اتصال دوبارهٔ آن را بیازمایید. پس از آن تلاش کنید «اطلاع‌رسانی» را بار دیگر متصل کنید.

en: No command found.
fa: هیچ فرمانی یافت نشد.

en: No comment text was submitted.
fa: هیچ متنی برای دیدگاه ثبت نشده.

en: No data found for VideoPress identifier: <strong>%s</strong>.
fa: داده‌ای برای شناساگر ویدئوپرس پیدا نشد: <strong>%s</strong>.

en: No feedback found
fa: هیچ بازخوردی یافت نشد

en: No location or theme ID provided in the untappd-menu shortcode.
fa: هیچ مکان یا شناسهٔ پوسته‌ای در کد کوتاه untappd-menu مشخص نشده‌است.

en: No logo set
fa: هیچ نشان‌واره‌ای تنظیم نشده است

en: No plugins found.
fa: افزونه‌ای یافت نشد.

en: No posts data returned by remote.
fa: هیچ داده‌ای در مورد نوشته‌ها از دوردست دریافت نشد.

en: No reply from Jetpack servers
fa: پاسخی از کارسازهای جت‌پک دریافت نشد

en: No suggestions
fa: پیشنهادی وجود ندارد

en: No tags found.
fa: هیچ برچسبی یافت نشد.

en: No themes found.
fa: هیچ پوسته‌ای یافت نشد.

en: No update needed
fa: نیازی به به‌روزرسانی نیست

en: No user information was included in your request. Please make sure that your user account has connected to Jetpack. Connect your user account by going to the <a href="%s">Jetpack page</a> within wp-admin.
fa: هیچ اطلاعاتی در مورد نام کاربری در درخواست شما نبود. لطفاً مطمئن شوید که نام کاربری شما به Jetpack متصل است. برای اتصال حساب کاربری خود به <a href="%s">صفحهٔ Jetpack</a> در wp-admin بروید.

en: No writing errors were found.
fa: خطای نگارشی‌ای یافت نشد.

en: Nobody likes downtime, and that's why Jetpack Monitor is on the job, keeping tabs on your site by checking it every five minutes. As soon as any downtime is detected, you will receive an email notification alerting you to the issue. That way you can act quickly, to get your site back online again!
fa: هیچ‌کس از دسترس خارج شدن را دوست ندارد، به همین خاطر است که پایشگر جت‌پک سروپاگوش است و هر ۵ دقیقه وب‌گاه شما را بررسی می‌کند. به محض اینکه خارج شدن از دسترسی شناسایی شود، یک رایانامهٔ آگاه‌سازی دریافت خواهید کرد که به شما در مورد این مشکل هشدار می‌دهد. به این شکل شما می‌توانید به‌سرعت واکنش نشان دهید و وب‌گاه خود را دوباره برخط سازید!

en: None
fa: هیچکدام

en: Not Connected
fa: متصل نیست

en: Not connected
fa: متصل نیست

en: Note: Custom CSS will be reset when changing themes.
fa: توجه: CSS سفارشی هنگام تغییر پوسته‌ها بازنشانی خواهد شد.

en: Nothing Found
fa: چیزی پیدا نشد

en: Notifications
fa: آگاه‌سازی‌ها

en: Notify me of follow-up comments by email.
fa: مرا از دیدگاه‌های پس از این با رایانامه آگاه کن.

en: Notify me of new posts by email.
fa: مرا از نوشته‌های تازه با رایانامه آگاه کن.

[ctx: Noun]
en: Format:
fa: قالب:

[ctx: Noun]
en: User
fa: کاربر

[ctx: Noun, as in: "The author of this post is..."]
en: Author
fa: نویسنده

[ctx: Noun, as in: "The user role of that can access this widget is..."]
en: Role
fa: نقش

[ctx: Noun, as in: "This page is a date archive."]
en: Date
fa: تاریخ

[ctx: Noun, as in: "This post has one tag."]
en: Tag
fa: برچسب

[ctx: Noun, as in: "This post has one taxonomy."]
en: Taxonomy
fa: رده‌بندی

[ctx: Nova label separator]
en: ,
fa: ،

en: Number of Posts to Display:
fa: شمار نوشته‌ها برای نمایش:

en: OK
fa: پذیرش

en: Official buttons
fa: دکمه‌های رسمی

en: Ogg File URL
fa: نشانی وب پروندهٔ Ogg

en: Ogg file container with Theora video and Vorbis audio. Note that some browsers are unable to play free software video formats, including Internet Explorer and Safari.
fa: دربرگیرندهٔ پروندهٔ ogg با ویدئوی Theora و صوت Vorbis. توجه داشته باشید که برخی از مرورگرهای نمی‌توانند قالب‌های ویدئویی آزاد را پخش کنند، از جمله Internet Explorer و Safari.

en: Older %s
fa: %s پیشین

en: Older posts
fa: نوشته‌های پیشین

en: Omnisearch
fa: امنی‌سرچ

en: On for all comments
fa: روی همۀ دیدگاه‌ها

en: On for all posts
fa: روی تمام نوشته‌ها

en: On this page, you are able to view the modules available within Jetpack, learn more about them, and activate or deactivate them as needed.
fa: در این صفحه می‌توانید پودمان‌های در دسترس درون جت‌پک را ببینید، چیزهای بیشتری دربارهٔ آن‌ها بیاموزید، و در صورت نیاز آن‌ها را فعال یا غیرفعال‌کنید.

en: One of your IP addresses was not valid.
fa: یکی از IPهای شما معتبر نبود.

en: Only display videos in free software formats
fa: تنها فیلم‌هایی با قالب نرم‌افزاری آزاد نمایش داده شود

en: Only images can be uploaded here.
fa: تنها تصاویر می‌توانند اینجا بارگذاری شوند.

en: Only super admins can edit the global whitelist
fa: تنها اَبَرمدیرها می‌توانند فهرست سفید سراسری را ویرایش کنند

en: Only videos from the selected blog will be available in your media library.
fa: تنها فیلم‌های موجود در وب‌نوشت گزیده‌شده در کتابخانهٔ رسانهٔ شما در دسترس خواهد بود.

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
fa: روی

en: Open link in a new window/tab
fa: باز کردن پیوند در یک پنجره/صفحک تازه

en: Open links in new window/tab:
fa: بازکردن پیوندها در پنجره یا سربرگ تازه:

en: Opens in new window
fa: در یک پنجرهٔ تازه باز می‌شود

en: Option
fa: گزینه

en: Option not found or is empty.  Use "list" to list option names
fa: گزینه پیدا نشد و یا خالی است.  از «فهرست‌کردن» برای فهرست‌کردن نام گزینه‌های استفاده کنید.

en: Optional text to display to your readers:
fa: متن اختیاری که برای خوانندگان شما نمایش داده می‌شود:

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Or
fa: یا

en: Orange
fa: نارنجی

en: Order
fa: ترتیب

en: Order Top Posts &amp; Pages By:
fa: مرتب‌سازی برترین نوشته‌ها و صفحه‌ها بر پایهٔ:

en: Outbound HTTPS not working
fa: HTTPS برون‌سو کار نمی‌کند

en: Page %s
fa: صفحهٔ %s

en: Page Widget
fa: ابزارک صفحه

en: Pages:
fa: صفحه‌ها:

en: Parent Menu Section
fa: بخش گزینگان والد

en: Parent Project Type
fa: نوع پروژۀ مادر

en: Parent Project Type:
fa: نوع پروژۀ مادر:

en: Passive Voice
fa: حالت مجهول

en: Path
fa: مسیر

en: Permalink to %s
fa: پیوند پایدار به %s

en: Person Widget
fa: ابزارک شخص

en: Personal Links
fa: پیوندهای شخصی

en: Phone:
fa: تلفن:

en: Phrases to Avoid
fa: عباراتی که باید از آنها پرهیز کرد

en: Pingback:
fa: بازتاب:

en: Pink
fa: صورتی

en: Pinterest
fa: پین‌ترست

[ctx: Play as in playback or view a movie]
en: JavaScript required to play %s.
fa: برای اجرای %s به جاوا اسکرپیت نیاز است.

en: Please connect to or create a WordPress.com account to enable Jetpack, including powerful security, traffic, and customization services.
fa: لطفاً برای به‌کارانداختن Jetpack، که شامل خدمات امنیت، شدامد و سفارشی‌سازی قوی است، به یک حساب WordPress.com متصل شوید یا یک حساب بسازید.

en: Please describe the problem you are having.
fa: لطفاً مشکلتان را شرح دهید.

en: Please enable JavaScript support in your browser to use VideoPress.
fa: برای استفاده از VideoPress لطفاً پشتیبانی جاوااسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

en: Please enter the IP address you want to whitelist.
fa: لطفاً نشانی آی‌پی‌ای که می‌خواهید در فهرست سفید جای بگیرد را وارد کنید.

en: Please note that the VideoPress module requires a WordPress.com account with an active <a href="http://store.wordpress.com/premium-upgrades/videopress/" target="_blank">VideoPress subscription</a>.
fa: لطفاً توجه داشته باشید که پودمان ویدئوپرس نیازمند حساب WordPress.com به همراه یک <a href="http://store.wordpress.com/premium-upgrades/videopress/" target="_blank">اشتراک ویدئوپرس</a> فعال است.

en: Please note that your services have been restricted because your site is private.
fa: لطفا توجه داشته باشید که چون وب‌گاه شما خصوصی است خدمات محدود شده‌اند.

en: Please provide a valid email address.
fa: خواهشمندیم یک رایانشانی معتبر ارائه دهید.

en: Please provide an email address to comment.
fa: خواهشمندیم یک رایانشانی برای بیان دیدگاه فراهم آورید.

en: Please provide an email address.
fa: خواهشمندیم یک رایانشانی ارائه دهید.

en: Please provide your name to comment.
fa: خواهشمندیم برای گذاشتن دیدگاه نامتان را بنویسید.

en: Please provide your name.
fa: خواهشمندیم نام خود را ارائه کنید.

en: Please select a video file to upload.
fa: لطفاً یک پروندهٔ‌ ویدئویی برای بارگذاری برگزینید.

en: Please solve this math problem to prove that you are not a bot.  Once you solve it, you will need to log in again.
fa: لطفاً برای اثبات اینکه شما یک ربات نیستید این مسئلهٔ ریاضی را حل کنید. پس از حل لازم است دوباره ثبت ورود کنید.

en: Please specify a user by either ID, username, or email.
fa: لطفاً یک کاربر را با استفاده از شناسه، نام کاربری و یا رایانشانی مشخص کنید.

en: Please specify a valid module.
fa: لطفاً یک پودمان معتبر ذکر کنید.

en: Please specify a valid user.
fa: لطفاً کاربر معتبری وارد کنید.

en: Please specify if you would like to disconnect a blog or user.
fa: لطفاً اگر می‌خواهید وب‌نوشت یا کاربری را جدا کنید، آن را مشخص نمایید.

en: Please specify if you would like to reset your options, or modules
fa: در صورتی که می‌خواهید گزینه‌ها یا پودمان‌هایتان بازنشانی شود لطفاً این موضوع را مشخص کنید

en: Please upload a file.
fa: لطفاً پرونده‌ای را باربگذارید.

en: Please verify your birthday.
fa: خواهشمندیم زادروز خود را درستی‌سنجی نمایید.

en: Plugin activated.
fa: افزونه فعال شد.

en: Plugin deactivated.
fa: افزونه غیرفعال شد.

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: Popular
fa: پرطرفدار

en: Popular Labels
fa: برچسب‌های پرطرفدار

en: Popular Project Tags
fa: برچسب‌های پرطرفدار پروژه

en: Portfolio
fa: نمونه‌کار

en: Portfolio Archive Content
fa: محتوای بایگانی نمونه‌کار

en: Portfolio Archive Featured Image
fa: تصویر ویژهٔ بایگانی نمونه‌کار

en: Portfolio Archive Title
fa: عنوان بایگانی نمونه‌کار

en: Portfolio Items
fa: موارد نمونه‌کار

en: Portfolio Projects
fa: پروژه‌های نمونه‌کار

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
fa: صفحه‌های نمونه‌کار در حالت بیشینه %1$s پروژه را نمایش می‌دهند

en: Portrait
fa: تک‌چهره

en: Post Comment
fa: فرستادن دیدگاه

en: Post by %s.
fa: نوشتهٔ %s.

en: Post by Email
fa: فرستادن با رایانامه

en: Post converted. | %s posts converted
fa[0]: %s نوشته تبدیل شد

en: Post navigation
fa: ناوبری نوشته

en: Post type:
fa: نوع نوشته:

en: Post was not sent - check your email addresses!
fa: نوشته فرستاده نشد - رایانشانی‌های خود را بررسی کنید!

en: Posted by
fa: نوشته شده توسط

en: Posted by %s
fa: نوشته شده توسط %s

en: Posted in %s
fa: نوشته شده در %s

en: Posts
fa: نوشته‌ها

en: Posts & Comments
fa: نوشته‌ها و دیدگاه‌ها

en: Posts page
fa: صفحهٔ نوشته‌ها

en: Press This
fa: نشر این

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Preview Favicon
fa: پیش‌نمایش فاوآیکن.

en: Preview Home Icon
fa: پیش‌نمایش شمایل خانه

en: Preview:
fa: پیش‌نمایش:

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
fa: پیش‌نمایش: تغییرات باید ذخیره شوند در غیر اینصورت حذف خواهند شد

en: Price
fa: قیمت

en: Primary Menu
fa: گزینگان اصلی

en: Primary User of the site
fa: کاربر اصلی وب‌گاه

en: Print
fa: چاپ

en: Privacy Policy
fa: سیاست حریم

en: Processing...
fa: در حال پردازش...

en: Profile
fa: شناس‌نامه

en: Project
fa: پروژه

en: Project Tag
fa: برچسب پروژه

en: Project Tags
fa: برچسب‌های پروژه

en: Project Type
fa: گونهٔ پروژه

en: Project Types
fa: انواع پروژه‌ها

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
fa: مورد پروژهٔ پیش‌نویس به‌روز شد. <a target="_blank" href="%s">پیش‌نمایش پروژه</a>

en: Project list navigation
fa: ناوبری فهرست پروژه‌ها

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
fa: پروژه منتشر شد. <a href="%s">مشاهدۀ پروژه</a>

en: Project restored to revision from %s
fa: پروژه به بازنگری %s برگردانده شد

en: Project saved.
fa: پروژه ذخیره شد.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
fa: پروژه زمان‌بندی شد برای: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">پیش‌نمایش پروژه</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
fa: پروژه ثبت شد. <a target="_blank" href="%s">پیش‌نمایش پروژه</a>

en: Project tag list
fa: فهرست برچسب‌های پروژه‌ها

en: Project tag list navigation
fa: ناوبری فهرست برچسب‌های پروژه‌ها

en: Project type list
fa: فهرست انواع پروژه‌ها

en: Project type list navigation
fa: ناوبری فهرست انواع پروژه‌ها

en: Project updated.
fa: پروژه به‌روز شد.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
fa: پروژه به‌روز شد. <a href="%s">دیدن مورد</a>

en: Projects
fa: پروژه‌ها

en: Projects list
fa: فهرست پروژه‌ها

en: Proofread Writing
fa: نمونه‌خوانی نوشته

en: Proofreading
fa: نمونه‌خوانی

en: Protect cannot keep your site secure.
fa: پاسدار نمی‌تواند وب‌گاه شما را ایمن نگاه دارد.

en: Protect helps to keep you secure from brute-force login attacks.
fa: پاسدار کمک می‌کند از دست حملات ثبت ورود غیرهوشمندانه (brute-force) ایمن بمانید.

en: Protect whitelist
fa: فهرست سفید محفاظت

en: Proudly powered by %s
fa: با افتخار، نیرو گرفته از %s

en: Proudly powered by WordPress
fa: با افتخار نیرو گرفته از وردپرس

en: Prove your humanity:
fa: انسان‌بودن خود را ثابت کنید:

en: Publicize
fa: اطلاع رسانی

en: Publicize to my %s:
fa: اطلاع‌رسانی در %s من:

en: Publicize:
fa: اطلاع رسانی:

en: Publish
fa: انتشار

en: Published
fa: منتشر شده

en: Publisher limits playback of video embeds.
fa: ناشر پخش فیلم‌های جاسازی‌شده را محدود کرده است.

en: Purple
fa: بنفش

en: Put a chart showing 48 hours of views in the admin bar.
fa: قرار دادن نمودار نمایش 48 ساعت از بازدیدها در نوار مدیر

en: Put your mouse over your Gravatar to check out your profile.
fa: برای بررسی شناسنامهٔ خود، موشی را روی گراواتارتان ببرید.

en: RSS Links
fa: پیوندهای RSS

en: Random Order:
fa: ترتیب تصادفی:

en: Rating
fa: نمره

en: Receive Monitor Email Notifications.
fa: دریافت رایانامه‌های آگاه‌سازی نظارتی.

en: Recent Posts
fa: نوشته‌های تازه

en: Red
fa: قرمز

en: Reddit
fa: رِدیـت

en: Reduce security risks with automated plugin updates.
fa: با به‌روزرسانی‌های خودکار افزونه‌ها، خطرهای امنیتی را کاهش دهید.

en: Redundant Phrases
fa: عبارات حشو

[ctx: Refresh connection with {social media service}]
en: Refresh connection with %s
fa: نوسازی اتصال با %s

en: Regenerate Address
fa: بازتولید نشانی

en: Registered users
fa: کاربران ثبت‌نام شده

en: Related
fa: مرتبط

en: Related posts
fa: نوشته‌های مرتبط

en: Remove Icon
fa: برداشتن شمایل

en: Remove Service
fa: برداشتن خدمت

en: Remove logo
fa: برداشتن نشان‌واره

en: Repeated Word
fa: واژهٔ تکراری

en: Replace selection with:
fa: جایگزین کردن قسمت گزینش شده با:

en: Replacement
fa: جایگزینی

en: Reply
fa: پاسخ

en: Report visibility
fa: گزارش دید

en: Require Two-Step Authentication
fa: الزامی‌کردن اصالت‌سنجی دومرحله‌ای

en: Required?
fa: لازم؟

en: Resetting Jetpack Options...
fa: در حال بازنشانی گزینه‌های جت‌پک...

en: Resetting default modules...
fa: در حال بازنشانی پودمان‌های پیش‌فرض...

en: Resetting the jetpack options stored in wp_options...
fa: در حال بازنشانی گزینه‌های جت‌پک که در wp_options ذخیره شده‌اند...

en: Response was not OK:
fa: پس قابل‌قبول نبود:

en: Restore
fa: بازیافت

en: Restore this item from the Trash
fa: بازگرداندن این مورد از زباله‌دان

en: Results:
fa: نتایج:

en: Right
fa: راست

en: Save
fa: ذخیره

en: Save Changes
fa: ذخیرهٔ تغییرات

en: Save New Order
fa: ذخیره‌سازی سفارش تازه

en: Save Stylesheet
fa: ذخیره‌سازی سبک‌برگه

en: Save and go back to form builder
fa: ذخیره‌سازی و برگشتن به فرم‌ساز

en: Save configuration
fa: پیکربندی را ذخیره کنید

en: Save this field
fa: ذخیرۀ این زمینه

en: Save time with auto updates on WordPress.com
fa: با به‌روزرسانی‌های خودکار در WordPress.com در زمان خود صرفه‌جویی کنید

en: Save time with automated plugin updates.
fa: با خودکارسازی به‌روزرسانی افزونه‌ها در زمان صرفه‌جویی کنید.

en: Saved successfully
fa: با موفقیت ذخیره شد

en: Scheduled
fa: زمان‌بندی شده

en: Scroll back to top
fa: نوردش به بالا

en: Search
fa: جست‌وجو

en: Search Comics
fa: جستجوی طنزها

en: Search Comments
fa: جست‌وجو در دیدگاه‌ها

en: Search Everything
fa: جست‌وجوی همه‌چیز

en: Search Feedback
fa: جست‌وجوی بازخورد

en: Search Media
fa: جست‌وجوی چندرسانه‌ای

en: Search Menu Items
fa: جست‌وجوی موارد گزینگان

en: Search Menu Sections
fa: جستجوی بخش‌های گزینگان

en: Search Modules…
fa: جستجوی پودمان‌ها…

en: Search Plugins
fa: جست‌وجوی افزونه‌ها

en: Search Project Tags
fa: جست‌وجوی برچسب‌های پروژه

en: Search Project Types
fa: جستجوی انواع پروژه

en: Search Projects
fa: جستجوی پروژه‌ها

en: Search Results for: %s
fa: نتایج جست‌وجو برای: %s

en: Search Testimonials
fa: جست‌وجوی گواهی‌نامه‌ها

en: Search results
fa: نتایج جست‌وجو

en: Select a user or pick "custom" and enter a custom email address.
fa: کاربری را گزینش کنید و یا «سفارشی» را برگزینید و یک رایانشانی سفارشی وارد نمایید.

en: Select feedback to download
fa: انتخاب بازخورد تا بارگیری شود

en: Select the roles that will be able to view stats reports.
fa: نقش‌هایی را که می‌توانند گزارش‌های آماری را ببینند برگزینید.

en: Semantic Personal Publishing Platform
fa: بستر معنایی نشر شخصی

en: Send Email
fa: فرستادن رایانامه

en: Send to Email Address
fa: فرستادن به رایانشانی

en: Sent by a verified %s user.
fa: فرستاده شده به وسیلهٔ یک کاربر درستی‌سنجی شدهٔ %s.

en: Sent by an unverified visitor to your site.
fa: فرستاده شده به وب‌گاه شما بدست یک بازدیدکنندهٔ درستی‌سنجی‌نشده.

en: Separate tags with commas
fa: برچسب‌ها را با ویرگول لاتین (,) جدا کنید

en: Service name
fa: نام خدمت

en: Services dragged here will appear individually.
fa: خدمات کشیده شده به اینجا جداجدا نمایان می‌شوند.

en: Services dragged here will be hidden behind a share button.
fa: خدمات کشیده‌ شده به اینجا در پشت یک دکمهٔ اشتراک‌گذاری پنهان خواهند شد.

en: Set as logo
fa: تنظیم به عنوان نشان‌واره

en: Set the primary account holder
fa: تنظیم دارندهٔ اصلی حساب

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Settings have been saved
fa: تنظیمات ذخیره شده‌اند

en: Share
fa: اشتراک‌گذاری

en: Share on Skype
fa: اشتراک‌گذاری روی اسکایپ

en: Share on Tumblr
fa: اشتراک‌گذاری روی تامبلر

en: Share this:
fa: اشتراک‌گذاری این:

en: Shared
fa: به اشتراک گذاشته شده

en: Shared Post
fa: نوشتهٔ به اشتراک گذاشته شده

en: Sharing
fa: اشتراک‌گذاری

en: Sharing Buttons
fa: دکمه‌های اشتراک‌گذاری

en: Sharing Settings
fa: تنظیمات اشتراک‌گذاری

en: Sharing URL
fa: نشانی وب اشتراک‌گذاری

en: Sharing is off. Add services above to enable.
fa: اشتراک‌گذاری خاموش است. خدماتی را در بالا اضافه کنید تا فعال شود.

en: Sharing label
fa: شناس‌برگ اشتراک‌گذاری

en: Shelf:
fa: قفسه:

en: Shortcode
fa: کد کوتاه

en: Show
fa: نمایش

en: Show Account Links
fa: نمایش پیوندهای حساب

en: Show Cover Photo
fa: نمایش عکس جلد

en: Show Excerpts:
fa: نمایش چکیده‌ها:

en: Show Faces
fa: نمایش صورت‌ها

en: Show Featured Image:
fa: نمایش تصویر ویژه:

en: Show Owners
fa: نمایش مالکان

en: Show Page Posts.
fa: صفحه‌نوشته‌ها نمایش داده شود.

en: Show Personal Links
fa: نمایش پیوندهای شخصی

en: Show Photo
fa: نمایش عکس

en: Show Stream
fa: نمایش جریان

en: Show Tag Line
fa: نمایش شعار

en: Show a "Related" header to more clearly separate the related section from posts
fa: سرایند «مرتبط» نمایش داده‌شود تا بخش مرتبط از نوشته‌ها متمایز گردد.

en: Show a <em>'follow blog'</em> option in the comment form
fa: نمایش گزینهٔ <em>«دنبال‌کردن وب‌نوشت»</em> در فرم دیدگاه

en: Show a <em>'follow comments'</em> option in the comment form
fa: نمایش یک گزینهٔ <em>'دنبال‌کردن دیدگاه‌ها'</em> درون فرم بیان دیدگاه

en: Show all
fa: نمایش همگی

en: Show buttons on
fa: نمایش دکمه‌ها روی

en: Show falling snow on my blog until January 4<sup>th</sup>.
fa: نمایش ریزش برف روی وب‌نوشت من تا چهارم ژانویه.

en: Show likes.
fa: نمایش دوست‌داشتن‌ها.

en: Show map
fa: نمایش نقشه

en: Show profile photos in the plugin.
fa: نمایش تصاویر شناس‌نامه در افزونه.

en: Show related content after posts
fa: نمایش مطالب مرتبط بعد از نوشته‌ها

en: Show sharing buttons.
fa: نمایش دکمه‌های به اشتراک‌گذاری.

en: Show the Reblog button on posts
fa: نمایش دکمۀ بازوب‌نویسی روی نوشته‌ها

en: Show top posts over
fa: نمایش برترین نوشته در

en: Show top search terms over
fa: نمایش برترین عبارات جست‌وجو در

en: Show total number of subscribers? (%s subscriber) | Show total number of subscribers? (%s subscribers)
fa[0]: شمار مشترکان نمایش داده شود؟ (%s مشترک)

en: Show:
fa: نمایش:

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: or
fa: یا

en: Shows your most viewed posts and pages.
fa: پربازدیدترین نوشته‌ها و صفحه‌های شما را نمایش می‌دهد.

en: Shutter Speed
fa: سرعت نوربند

en: Silver
fa: نقره‌ای

en: Similar post
fa: نوشته‌های مشابه

en: Single Sign On
fa: ثبت ورود تک‌نفره

en: Site Icon
fa: نقشک وب‌گاه

en: Site Icon Upload
fa: بارگذاری شمایل وب‌گاه

en: Site Icon creates a favicon for your site and more.
fa: شمایل وب‌گاه یک favicon برای وب‌گاه شما ایجاد می‌کند و چیزهای دیگر.

en: Site Logo
fa: نشان‌واره وب‌گاه

en: Site Name
fa: نام وب‌گاه

en: Site Stats
fa: آمار وب‌گاه

en: Site Title, Tagline, and Logo
fa: عنوان وب‌گاه، شعار و نشان‌وار

en: Site Username
fa: نام کاربری وب‌گاه

en: Site Username (Primary)
fa: نام کاربری وب‌گاه (اصلی)

en: Site connection <strong>failed</strong>
fa: اتصال وب‌گاه  <strong>نافرجام ماند</strong>

en: Site successfully connected.
fa: وب‌گاه با موفقیت متصل شد.

en: Sites
fa: وب‌گاه‌ها

en: Skip to primary content
fa: جهش به مطالب اصلی

en: Slideshow
fa: نمایش پرده‌ای

en: Small
fa: کوچک

en: Smiley
fa: خندانک

en: Smiley face
fa: صورتک خندان

en: Snippet
fa: تکه

en: Snow
fa: برف

en: Social
fa: اجتماعی

en: Social Media Icons
fa: شمایل شبکه‌های اجتماعی

en: Social Menu
fa: گزینگان اجتماعی

en: Some themes and plugins have <a href="%1$s" target="_blank">known conflicts</a> with Jetpack – check the <a href="%2$s" target="_blank">list</a>. (You can also browse the <a href="%3$s" target="_blank">Jetpack support pages</a> or <a href="%4$s" target="_blank">Jetpack support forum</a> to see if others have experienced and solved the problem.)
fa: بعضی از قالب‌ها و افزونه‌ها <a href="%1$s" target="_blank">تداخل‌های شناخته‌شده‌ای </a> با Jetpack دارند – <a href="%2$s" target="_blank">فهرست</a> را بررسی کنید. (همچنین می‌توانید <a href="%3$s" target="_blank">صفحه‌های پشتیبانی Jetpack</a> یا <a href="%4$s" target="_blank">انجمن پشتیبانی Jetpack</a> را برای دیدن تجربیات و حل مشکلات دیگران مرور کنید.)

en: Someone likes one of my posts
fa: کسی یکی از نوشته‌های مرا دوست می‌دارد

en: Something has gotten mixed up in your Jetpack Connection!
fa: نکتهٔ مبهمی در اتصال جت‌پک شما وجود دارد!

en: Something is wrong with your Wufoo shortcode. If you copy and paste it from the %sWufoo Code Manager%s, you should be golden.
fa: مشکل در کد کوتاه Wufooی شما موجود است. اگر آن را از %sمدیر کد Wufoo%s رونوشت‌برداری کنید، باید مثل مَرد کار کند.

en: Something which should never happen, happened. Sorry about that. If you try again, maybe it will work.
fa: اتفاقی که نباید هرگز می‌افتاد، افتاد. پوزش از این بابت. اگر دوباره تلاش کنید شاید کار کند.

en: Sorry, no updating arrays at this time
fa: پوزش، در این لحظه امکان به‌روزرسانی آرایه‌های وجود ندارد

en: Sorry, nothing to report.
fa: متأسفانه, هیچ گزارشی موجود نیست.

en: Sorry, your blog cannot share posts by email.
fa: پوزش، وب‌نوشت شما نمی‌تواند نوشته‌ها را با رایانامه به اشتراک بگذارد.

en: Sorry, your browser isn't supported. Upgrade at browsehappy.com.
fa: پوزش، مرورگر شما پشتیبانی نمی‌شود. ارتقا در browsehappy.com.

en: Sorry. We can not plot this address. A map will not be displayed. Is the address formatted correctly?
fa: پوزش. نمی‌توانیم نقشهٔ این نشانی را رسم کنیم. نقشه‌ای نمایش داده نخواهد شد. آیا قالب نشانی صحیح است؟

en: Sort by:
fa: چینش بر اساس:

en: Spam
fa: هرزنامه

en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: هرزنامه <span class="count">(%s)</span>

en: Spam affects your site's legitimacy, protect your site with Akismet.
fa: هرزنگاری‌ها به اعتبار وب‌گاهتان صدمه می‌زنند. با کمک Akismet از وب‌گاه خود پاسداری کنید.

en: Speed up your photos and save bandwidth costs by using a free content delivery network.
fa: با استفاده از شبکهٔ توزیع محتوای رایگان به عکس‌های خود سرعت ببخشید و در پهنای باند صرفه‌جویی کنید.

en: Spelling
fa: املا

en: Square Tiles
fa: کاشی‌های مربعی

en: Start Video After
fa: راه‌اندازی ویدئو پس از

en: Static page:
fa: صفحه‌ی ایستا:

en: Stats
fa: آمار

en: Stress less. Monitor will send you real-time alerts if your site ever goes down.
fa: کمتر مضظرب باشید. اگر وب‌گاه شما در هر زمان سقوط کند، مانیتور اطلاعات لحظه‌ای را برای شما ارسال خواهد کرد.

en: Style:
fa: سبک:

en: Stylesheet saved.
fa: سبک‌برگه ذخیره شد.

en: Sub-site override
fa: اولویت‌بخشی روی زیروب‌گاه‌ها

en: Subject
fa: موضوع

en: Submit
fa: فرستادن

en: Submit &#187;
fa: ارسال &#187;

en: Submitting Comment%s
fa: ارسال دیدگاه%s

en: Subscribe
fa: مشترک شدن

en: Subscribe Button:
fa: دکمهٔ اشتراک:

en: Subscribe Placeholder:
fa: جانگه‌دار اشتراک:

en: Subscribe to %s
fa: مشترک‌شدن در %s

en: Subscribe to Blog via Email
fa: اشتراک در وب‌نوشت از راه رایانامه

en: Success Message Text:
fa: متن پیام موفقیت:

en: Success!
fa: انجام شد!

en: Success! An email was just sent to confirm your subscription. Please find the email now and click activate to start subscribing.
fa: پیروزی! همین الآن رایانامه‌ای برای تأیید اشتراک برایتان فرستاده شد. لطفاً آن را بیابید و برای آغاز اشتراک روی فعال‌سازی آن کلیک کنید.

en: Success! Jetpack Stats is now activated.
fa: پیروزی! آمار جت‌پک هم‌اکنون فعال است.

en: Success! Stats are now active.
fa: پیروزی! آمار هم‌اکنون فعال است.

en: Success! WordPress.com tools are now active.
fa: پیروزی! ابزارهای WordPress.com هم‌اکنون فعال هستند.

en: Support
fa: پشتیبانی

[ctx: Support request email subject line]
en: from: %s Jetpack contact form
fa: از: %s فرم تماس جت‌پک

en: Sync Queue lag: %1$s
fa: تأخیر صف هم‌زمان‌سازی: %1$s

en: Sync Queue size: %1$s
fa: اندازهٔ صف هم‌زمان‌سازی: %1$s

en: Tag name
fa: نام برچسب

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Take Our Survey
fa: در نظرسنجی ما شرکت کنید

en: Take Survey
fa: شرکت در نظرسنجی

en: Take WordPress with you.
fa: وردپرس را به همراه داشته باشید.

en: Temporary Large Image for Blog Image
fa: تصویر بزرگ موقت به عنوان تصویر وب‌نوشت

en: Temporary Resized Image for Blog Image
fa: تصویر تغییراندازه‌یافتهٔ موقت به عنوان تصویر وب‌نوشت

en: Terms of Service
fa: شرایط و ضوابط خدمات

en: Testimonial
fa: گواهی‌نامه

en: Testimonial Archive Content
fa: محتوای بایگانی گواهی‌نامه‌ها

en: Testimonial Archive Featured Image
fa: تصویر ویژهٔ بایگانی گواهی‌نامه‌ها

en: Testimonial Archive Title
fa: عنوان بایگانی گواهی‌نامه‌ها

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
fa: پیش‌نویش گواهی‌نامه به‌روز شد. <a target="_blank" href="%s">پیش‌نمایش گواهی‌نامه</a>

en: Testimonial list navigation
fa: ناوبری فهرست گواهی‌نامه‌ها

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
fa: صفحه‌های گواه‌نامه بیشینهٔ %1$s گواه‌نامه را نمایش می‌دهند

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
fa: تصدیق‌نامه منتشر شد. <a href="%s">مشاهده گواهی‌نامه</a>

en: Testimonial restored to revision from %s
fa: گواهی‌نامه به نسخهٔ %s برگردانده شد

en: Testimonial saved.
fa: گواهی‌نامه ذخیره شد.

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
fa: گواهی‌نامه زمان‌بندی شد برای: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">پیش‌نمایش گواهی‌نامه</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
fa: گواهی‌نامه فرستاده شد. <a target="_blank" href="%s">پیش‌نمایش گواهی‌نامه</a>

en: Testimonial updated.
fa: گواهی‌نامه به‌روز شد.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
fa: تصدیق‌نامه به‌روز شد. <a href="%s">دیدن گواهی‌نامه</a>

en: Testimonials
fa: گواهی‌نامه‌ها

en: Testimonials list
fa: فهرست گواهی‌نامه‌ها

en: Text
fa: متن

en: Text & Image Links
fa: پیوند‌های تصویری و متنی

en: Text Link
fa: پیوند متنی

en: Text List
fa: فهرست متنی

en: Text only
fa: تنها متن

en: Textarea
fa: پهنهٔ متن

en: Thanks for activating Protect! To start protecting your site, please network activate Jetpack on your Multisite installation and activate Protect on your primary site. Due to the way logins are handled on WordPress Multisite, Jetpack must be network-enabled in order for Protect to work properly. <a href="%s" target="_blank">Learn More</a>
fa: از این که پاسدار را فعال کرده‌اید سپاسگزاریم! برای آغاز پاسداری از وب‌گاهتان لطفاً جت‌پک را به صورت شبکه‌ای روی نصب چندوب‌گاههٔ خود فعال کنید و محافظت را در وب‌گاه اصلی به کار اندازید. با توجه به شیوه‌ای که ثبت‌های ورود در WordPress چندوب‌گاهه تحلیل می‌شوند، ضروری است که جت‌پک به صورت شبکه‌ای فعال باشد تا پاسدار به‌درستی کار کند. <a href="%s" target="_blank">اطلاعات بیشتر</a>

en: That connection has been removed.
fa: آن اتّصال حذف شده است.

en: The Jetpack Module is already activated.
fa: پودمان جت‌پک از پیش فعال است.

en: The Jetpack Module is already deactivated.
fa: پودمان جت‌پک از پیش غیرفعال است.

en: The Jetpack Version is %s
fa: نسخهٔ جت‌پک: %s

en: The Twitter username of the owner of this site's domain.
fa: نام کاربری توییتر دارندهٔ دامنهٔ این وب‌گاه

en: The VideoPress plugin could not communicate with the VideoPress servers. This error is most likely caused by a misconfigured plugin. Please reinstall or upgrade.
fa: افزونهٔ ویدئوپرس نتوانست با کارسازهای ویدئوپرس تماس بگیرد. رایج‌ترین علت این مشکل پیکربندی نادرست افزونه است. لطفاً دوباره نصب کنید یا ارتقا دهید.

en: The WP.com user ID of the connected user
fa: شناسهٔ کاربری وردپرس.کامِ کاربر متصل‌شده

en: The WP.com user email of the connected user
fa: رایانشانی کاربر وردپرس.کام متصل‌شده

en: The WP.com username of the connected user
fa: نام کاربری وردپرس.کام کاربر متصل‌شده

en: The WordPress.com blog_id is %d
fa: blog_id وردپرس.کام: %d

en: The email address has opted out of subscription emails. <br /> You can manage your preferences at <a href="%1$s" title="%2$s" target="_blank">subscribe.wordpress.com</a>
fa: رایانشانی از دریافت رایانامه‌های اشتراک کناره‌گیری کرده است. <br /> می‌توانید ترجیحات خود را در <a href="%1$s" title="%2$s" target="_blank">subscribe.wordpress.com</a> مدیریت کنید

en: The email you entered was invalid. Please check and try again.
fa: رایانشانی‌ای که وارد کردید نامعتبر بود. لطفاً بررسی و دوباره تلاش کنید.

en: The file that you uploaded is not an accepted file type. Please try again.
fa: پرونده‌ای که بارگذاری کرده‌اید از انواع پذیرفته‌شده نیست. لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: The image helps collect stats and <strong>makes the world a better place</strong> but should still work when hidden
fa: این تصویر به جمع‌آوری آمار کمک می‌کند و کلاً <strong>جهان را به جایی بهتر تبدیل می‌کند</strong> اما حتی اگر پنهان باشد هم باید کار کند.

en: The image needs to be at least
fa: لازم است تصویر دست کم این اندازه باشد:

en: The image that you uploaded is smaller than %upx in height.
fa: تصویری که بارگذاری کرده‌اید بلندایش از %upx کمتر است.

en: The image that you uploaded is smaller than %upx in width.
fa: تصویری که بارگذاری کرده‌اید پهنایش از %upx کمتر است.

[ctx: The menu item label]
en: Jetpack
fa: جت‌پک

en: The number of sites of the connected WP.com user
fa: شمار وب‌گاه‌های کاربر وردپرس.کام متصل‌شده

en: The plugin is already installed
fa: افزونه از پیش نصب شده است

en: The preview is unavailable while this video is being processed.
fa: در زمانی که این ویدئو پردازش می‌شود، پیش‌نمایش در دسترس نیست.

en: The primary connection is owned by <strong>%s</strong>'s WordPress.com account.
fa: اتصال اصلی متعلق به حساب وردپرس.کامِ <strong>%s</strong> است.

en: The proofreader has suggestions for this post. Are you sure you want to publish it?
    
    Press OK to publish your post, or Cancel to view the suggestions and edit your post.
fa: نمونه‌خوان پیشنهادهایی برای این نوشته دارد. آیا مطمئنید که می‌خواهید منتشرش کنید؟
    
    پـذیـرش را بفشارید تا نوشته‌تان منتشر شود، یا لـغـو برای مشاهدهٔ پیشنهاد‌ها و ویرایش نوشته

en: The proofreader has suggestions for this post. Are you sure you want to update it?
    
    Press OK to update your post, or Cancel to view the suggestions and edit your post.
fa: نمونه‌خوان پیشنهادهایی برای این نوشته دارد. آیا مطمئنید می‌خواهید به‌روزش کنید؟
    
    پـذیـرش را بفشارید تا نوشته‌تان به‌روز شود، یا لـغـو برای مشاهدهٔ پیشنهاد‌ها و ویرایش نوشته.

en: The response parameter is invalid or malformed
fa: پارامتر پاسخ نامعتبر یا بدشکل است

en: The response parameter is missing
fa: پارامتر پاسخ موجود نیست

en: The secret parameter is invalid or malformed
fa: پارامتر رمز نامعتبر یا با ساختاری نادرست است

en: The secret parameter is missing
fa: پارامتر رمز موجود نیست

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
fa: تنظیمات مربوط به مطالب ویژه به <a href="%s">نما &rarr; سفارشی‌سازی</a> منتقل شده است.

en: The test results and some other useful debug information will be sent to the support team. Please feel free to <a href="#">review/modify</a> this information.
fa: نتایج آزمون و برخی اطلاعات مفید دیگر برای تیم پشتیبانی فرستاده خواهد شد. می‌توانید این اطلاعات را <a href="#">بازبینی کنید/تغییر دهید</a>.

en: The theme is already installed
fa: پوسته از پیش نصب شده است

en: The video has been imported as Attachment ID %d
fa: ویدئو به عنوان پیوست با شناسهٔ %d درون‌ریزی شده‌است

en: The widget only works with Facebook Pages.
fa: این ابزارک تنها با صفحه‌های فیسبوک کار می‌کند.

en: Theme
fa: پوسته

en: Theme: %1$s.
fa: پوسته: %1$s.

en: There are no posts to display. <a href="%s" target="_blank">Want more traffic?</a>
fa: نوشته‌ای برای نمایش وجود ندارد. <a href="%s" target="_blank">ترافیک بیشری می‌خواهید؟</a>

en: There seems to be a problem with your site’s ability to communicate with Jetpack!
fa: ظاهراً مشکلی در زمینهٔ ارتباط وب‌گاه شما با جت‌پک وجود دارد!

en: There was a problem communicating with the Proofreading service. Try again in one minute.
fa: مشکلی هنگام ارتباط با خدمات نمونه‌خوان رخ داد. یک دقیقهٔ دیگر دوباره تلاش کنید.

en: There was a problem connecting to %s to create an authorized connection. Please try again in a moment.
fa: مشکلی در اتصال به %s از جهت ایجاد اتصال مجاز وجود داشت. لطفاً چند لحظهٔ دیگر دوباره تلاش کنید.

en: There was a problem connecting to %s. Please disconnect and try again.
fa: مشکلی در اتصال به %s وجود داشت. لطفاً اتصال را قطع و دوباره تلاش کنید.

en: There was a problem connecting with Publicize. Please try again in a moment.
fa: مشکلی در اتصال «اطلاع‌رسانی» بود. لطفاً لحظاتی دیگر دوباره تلاش کنید.

en: There was a problem getting the data to display this address on a map.  Please refresh your browser and try again.
fa: مشکلی در دریافت داده‌ها برای نمایش این نشانی روی نقشه وجود داشت. لطفاً مرورگر خود را به‌روز کنید و دوباره تلاش نمایید.

en: There was an error communicating with the proofreading service.
fa: خطایی هنگام ارتباط با خدمات نمونه‌خوان رخ داد.

en: There was an error contacting Jetpack servers.
fa: خطایی هنگام تماس با کارسازهای جت‌پک رخ داد.

en: There was an error deactivating your plugin
fa: خطایی به هنگام از کار انداختن افزونه رخ داد

en: There was an error installing your plugin
fa: خطایی هنگام نصب افزونهٔ شما رخ داد

en: There was an error installing your theme
fa: خطایی هنگام نصب پوسته رخ داد

en: There was an error updating your plugin
fa: خطایی به هنگام به‌روزرسانی افزونهٔ شما رخ داد

en: There was an error updating your theme
fa: خطایی به هنگام به‌روزرسانی پوستهٔ شما رخ داد

en: There was an error when subscribing. Please try again.
fa: خطایی هنگام اشتراک رخ داد. لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: There was an error while activating the module.
fa: خطایی هنگام فعال‌سازی پودمان رخ داد.

en: There was an error while deactivating the module.
fa: خطایی هنگام غیرفعال‌سازی پودمان رخ داد.

en: There was an issue connecting your Jetpack. Please click "Connect to WordPress.com" again.
fa: مشکلی در اتصال جت‌پک شما رخ داد. لطفاً دوباره روی «متصل‌شدن به WordPress.com» کلیک کنید.

en: These settings affect all sites on the network.
fa: این تنظیمات روی تمامی وب‌گاه‌های این شبکه تأثیر خواهند گذاشت.

en: These settings change emails sent from your blog to followers.
fa: این تنظیمات رایانامه‌هایی را که از وب‌نوشت شما به دنبال‌کننده‌ها ارسال می‌شود تغییر می‌دهد.

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
fa: (لازم)

en: This connection is working correctly.
fa: این اتصال به‌درستی کار می‌کند.

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
fa[0]: این گالری شامل <a %1$s>%2$s عکس</a> است.

en: This is an XML Sitemap generated by <a href="%s" target="_blank">Jetpack</a>, meant to be consumed by search engines like <a href="%s" target="_blank">Google</a> or <a href="%s" target="_blank">Bing</a>.
fa: این یک نقشه xml وب‌گاه ایجاد شده توسط <a href="%s" target="_blank">Jetpack</a> است, هدف از آن استفاده‌شدن توسط موتورهای جست‌وجویی مانند <a href="%s" target="_blank">Google</a> یا <a href="%s" target="_blank">Bing</a> است.

en: This module has no configuration options
fa: این پودمان هیچ گزینهٔ پیکربندی‌ای ندارد

en: This plugin will work without it, but multibyte support is used <a href="%s" target="_blank">if available</a>. You may see minor problems with Tweets and other sharing services.
fa: این افزونه بدون آن کار خواهد کرد، اما <a href="%s" target="_blank">در صورت در دسترس بودن</a> از چندبایته استفاده می‌شود. ممکن است شاهد مشکلات کوچکی در توییت‌ها و دیگر خدمات اشتراک‌گذاری باشید.

en: This post has been shared!
fa: این نوشته به اشتراک گذاشته شده!

en: This post is password protected.
fa: این نوشته با گذرواژه پاسداری می‌شود.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
fa: این نوشته با گذرواژه پاسداری شده است. برای مشاهدهٔ دیدگاه‌ها گذرواژه را وارد کنید.

en: This profile is not currently linked to a WordPress.com Profile.
fa: این شناسنامه در حال حاضر به شناسنامهٔ WordPress.com متصل نیست.

en: This setting may be overridden for individual videos.
fa: این تنظیم را می‌توان برای ویدئوها جداگانه بازنویسی کرد.

en: This slideshow could not be started. Try refreshing the page or viewing it in another browser.
fa: این نمایش پرده‌ای را نمی‌توان آغاز کرد. بازآوری صفحه یا دیدن آن در یک مرورگر دیگر را بیازمایید.

en: This slideshow requires JavaScript.
fa: این نمایش پرده‌ای نیاز به جاوااسکریپت دارد.

en: This user is linked and ready to fly with Jetpack.
fa: کاربر متصل و آمادهٔ پرواز با Jetpack است.

en: This user is not authorized to %s on this blog.
fa: این کاربر مجاز به %s روی این وب‌نوشت نیست.

en: This user is not authorized to manage plugins network wide.
fa: کاربر مجاز به مدیریتِ سطح شبکه‌ای افزونه‌ها نیست.

en: This video is intended for mature audiences.
fa: این فیلم برای مخاطبین بالغ در نظر گرفته شده است.

en: This video requires <a rel="nofollow" href="%s" target="_blank">Adobe Flash</a> for playback.
fa: این ویدئو برای پخش‌شدن نیازمند <a rel="nofollow" href="%s" target="_blank">Adobe Flash</a> است.

en: Thumbnail
fa: بندانگشتی

en: Thumbnail Grid
fa: توری بندانگشتی

en: Tiled Columns
fa: ستون‌های کاشی‌کاری‌شده

en: Tiled Galleries
fa: گالری‌های کاشی‌کاری‌شده

en: Tiled Mosaic
fa: موزاییک فرش‌شده

en: Tiles
fa: کاشی‌ها

en: Time:
fa: زمان:

en: Timeline Theme:
fa: پوستهٔ تایم‌لاین:

en: Title
fa: عنوان

en: Title:
fa: عنوان:

en: To use Post By Email, you need to link your %s account to your WordPress.com account.
fa: برای استفاده از فرستادن از راه رایانامه، می‌باید حساب %s خود را به حساب WordPress.com متصل کنید.

en: To use Publicize, you'll need to link your %s account to your WordPress.com account using the link below.
fa: برای استفاده از اطلاع‌رسانی نیاز است حساب %s خود را با استفاده از پیوند زیر به WordPress.com پیوند دهید.

en: Top Posts
fa: برترین نوشته‌ها

en: Top Posts &amp; Pages
fa: برترین نوشته‌ها و صفحه‌ها

en: Top Posts &amp; Pages by views are calculated from 24-48 hours of stats. They take a while to change.
fa: نوشته‌ها و صفحه‌های برتر، محاسبه‌شده بر پایهٔ بازدیدهای ۲۴-۴۸ ساعت گذشته. مدتی زمان می‌برد تا تغییر کنند.

en: Top Searches
fa: برترین جست‌و‌جوها

en: Track detailed stats on this post and the rest of your site.
fa: ریز آمار این نوشته و سایر بخش‌های وب‌گاهتان را دنبال کنید.

en: Track your growth
fa: رشد خود را دنبال کنید

en: Transparent
fa: شفاف

en: Transparent Background
fa: پس‌زمینه شفاف

en: Trash
fa: دور انداختن

en: Trouble with Jetpack?
fa: جت‌پک دردسرساز شده؟

en: Try again
fa: تلاش دوباره

en: Try the brand new editor.
fa: ویرایشگر کاملاً جدید را بیازمایید.

en: Tumblr
fa: تامبلر

en: Tumblr blog
fa: وب‌نوشت تامبلر

en: Turned on per post
fa: فعال‌شده روی هر نوشته

en: Tweets by @%s
fa: توییت‌هایِ @%s

en: Twitter
fa: توئیتر

en: Twitter Site Tag
fa: برچسب وب‌گاه توییتر

en: Twitter Timeline
fa: تایم‌لاین توییتر

en: Twitter Username:
fa: نام کاربری توییتر:

en: Two-Step Authentication is required to access this site. Please visit your <a href="%1$s" target="_blank">Security Settings</a> to configure <a href="%2$s" target="_blank">Two-step Authentication</a> for your account.
fa: برای دسترسی به این وب‌گاه نیاز به ثبت ورود دومرحله‌ای است. لطفاً برای پیکربندی  <a href="%2$S" target="_blank">اصالت‌سنجی دومرحله‌ای</a> از <a href="%1$s" target="_blank">تنظیمات امنیتی</a> خود بازدید کنید.

en: Type
fa: گونه

en: Type of Widget
fa: نوع ابزارک

en: Types
fa: گونه‌ها

en: Types of pages to display:
fa: انواع صفحه‌ها برای نمایش:

en: UP
fa: بالا

en: URL
fa: نشانی وب

en: Unable to create your Post By Email address. Please try again later.
fa: امکان ساخت رایانشانی فرستادن با رایانامه نبود. لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.

en: Unable to disable your Post By Email address. Please try again later.
fa: امکان ازکارانداختن رایانشانی فرستادن با رایانامه نبود. لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.

en: Unable to regenerate your Post By Email address. Please try again later.
fa: امکان بازتولید رایانشانی فرستادن با رایانامه نبود. لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.

en: Uncategorized
fa: دسته‌بندی نشده

en: Unexpected response
fa: پاسخ پیش‌بینی‌نشده

en: Unknown post type requested.
fa: نوع ناشناخته‌ای از نوشته درخواست شد.

en: Unlink my account
fa: پیوند حسابم قطع شود

en: Unlink your account from WordPress.com
fa: قطع پیوند حسابتان به WordPress.com

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Untitled Post
fa: نوشتهٔ بی‌عنوان

en: Update Menu Item Label
fa: به‌روزرسانی برچسب مورد گزینگان

en: Update Menu Section
fa: به‌روزرسانی بخش گزینگان

en: Update Project Tag
fa: به‌روزرسانی برچسب پروژه

en: Update Project Type
fa: به‌روزرسانی نوع پروژه

en: Update Site Icon
fa: به‌روزرسانی شمایل وب‌گاه

[ctx: Updating an option from "this" to "that".]
en: Updated option: %s to "%s"
fa: گزینه به‌روز شد: %s به «%s»

en: Upload Image
fa: بارگذاری تصویر

en: Upload Video
fa: بارگذاری ویدئو

en: Upload a Video
fa: بارگذاری یک ویدئو

en: Upload a image that you want to use as your site icon. You will be asked to crop it in the next step.
fa: تصویری که می‌خواهید به عنوان شمایل وب‌گاه شما استفاده شود را بارگذاری کنید. در گام بعدی از شما خواسته خواهد شد آن را بُرش بزنید.

en: Uploaded by %s
fa: بارگذاری‌شده به‌دست %s

en: Uploading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Use Markdown for comments.
fa: از مارک‌داون برای دیدگاه‌ها استفاده شود.

en: Use Markdown for posts and pages.
fa: استفاده از مارک‌داون برای نوشته‌ها و صفحه‌ها.

en: Use Publicize to automatically share your posts with friends, followers, and the world.
fa: برای اشتراک خودکار نوشته‌ها با دوستان، دنبال‌کنندگان، و جهانیان، از «اطلاع‌رسانی» استفاده کنید.

en: Use a large and visually striking layout
fa: از یک چیدمان بزرگ و از نظر دیداری برجسته استفاده کنید

en: Use a valid email address.
fa: لطفا از یک ایمیل معتبر استفاده نمایید.

en: Use automatically detected language to proofread posts and pages
fa: استفاده از زبانی که خودکار شناسایی می‌شود برای نمونه‌خوانی نوشته‌ها و صفحه‌ها

en: Use legacy Flash Player (not recommended)
fa: از Flash Player قدیمی استفاده شود (توصیه نمی‌شود)

en: Use only Open Source codecs (may degrade performance)
fa: تنها از codecهای متن‌باز استفاده شود (ممکن است از کارایی بکاهد)

en: Use the Facebook Page Plugin to connect visitors to your Facebook Page
fa: از افزونه صفحهٔ فیسبوک برای متصل‌کردن بازدیدکنندگانتان به صفحهٔ فیسبوک خود استفاده کنید

en: Use the button below to browse your VideoPress Library. Note that you can also browse your VideoPress Library while editing a post or page by using the <strong>Add Media</strong> button in the post editor.
fa: از دکمهٔ زیر برای مرور کتابخانهٔ VideoPress خود استفاده کنید. توجه کنید که همچنین می‌توانید کتابخانهٔ VideoPress را هنگام ویرایش نوشته‌ها یا صفحه‌ها با استفاده از دکمهٔ <strong>افزودن رسانه</strong> در ویرایشگر مرور کنید.

en: Use the form below to upload a video to your VideoPress Library. The following video formats are supported: %s. Maximum upload file size is %d%s.
fa: از فرم زیر برای بارگذاری ویدئو در کتابخانهٔ VideoPress خود استفاده کنید. از قالب‌های ویدئویی زیر پشتیبانی می‌شود: %s. بیشینهٔ اندازهٔ پروندهٔ بارگذاری‌شدنی: %d%s.

[ctx: Used as the default option in a dropdown list]
en: -- Select --
fa: -- گزینش --

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Hide
fa: نهفتن

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Show
fa: نمایش

en: Username
fa: نام کاربری

en: Value
fa: مقدار

en: Verified Services
fa: خدمات درستی‌سنجی شده

en: Video ID
fa: شناسهٔ ویدئو

en: Video Library Access
fa: دسترسی به کتابخانهٔ فیلم

en: Video Preview:
fa: پیش نمایش ویدئو:

en: Video Width
fa: پهنای ویدئو

en: Video on %s
fa: فیلم روی %s

en: Video post by %s.
fa: ارسال ویدئو با %s.

en: Video post.
fa: فیلم‌نوشته.

en: VideoPress
fa: ویدئوپرس

en: VideoPress Library
fa: کتابخانهٔ VideoPress

en: VideoPress Shortcode
fa: کد کوتاه ویدیوپرس

en: View %1$s&#8217;s profile on %2$s
fa: دیدن شناسنامهٔ %1$s روی %2$s

en: View Advanced Debug Results
fa: دیدن نتایج اشکال‌زدایی پیشرفته

en: View All
fa: مشاهدهٔ همه

en: View Comic
fa: مشاهده طنز

en: View Full Profile &rarr;
fa: مشاهدهٔ شناسنامهٔ کامل &rarr;

en: View Full Site
fa: دیدن کل وب‌گاه

en: View Menu Item
fa: نمایش مورد گزینگان

en: View Menu Item Label
fa: دیدن برچسب مورد گزینگان

en: View Menu Section
fa: دیدن بخش گزینگان

en: View Mobile Site
fa: دیدن وب‌گاه موبایل

en: View Network Admin
fa: دیدن مدیر شبکه

en: View Project
fa: دیدن پروژه

en: View Project Tag
fa: دیدن برچسب پروژه

en: View Project Type
fa: دیدن نوع پروژه

en: View Site Stats without JavaScript
fa: دیدن آمارهای وب‌گاه بدون جاوا اسکریپت

en: View Testimonial
fa: دیدن گواهی‌نامه

en: View on Instagram
fa: نمایش در اینستاگرام

en: View people's profiles when you mouse over their Gravatars
fa: دیدن شناسنامهٔ افراد وقتی موشی را روی گراواتارشان می‌برید

en: View stats on WordPress.com right now
fa: همین حالا آمار را روی WordPress.com ببینید.

en: View:
fa: بازدید:

en: Views
fa: بازدیدها

en: Views over 48 hours. Click for more Site Stats.
fa: بازدیدهای ۴۸ ساعت گذشته. برای دیگر آمارهای وب‌گاه کلیک کنید.

en: Visibility
fa: رویت‌پذیری

en: Visit <a href="%s">Site Stats</a> to see your stats.
fa: از <a href="%s">آمار وب‌گاه</a>دیدن کنید تا آمارتان را ببینید.

en: Visit the post for more.
fa: برای اطلاعات بیشتر از نوشته بازدید کنید.

en: Warning! Multibyte support missing!
fa: هشدار! پشتیبانی چندبایته یافت نشد!

en: We are sorry but unfortunately Manage did not activate.
fa: پوزش اما متأسفانه مدیر فعال نشد.

en: We are sorry but unfortunately Stats did not activate.
fa: پوزش اما شوربختانه آمار فعال نشد.

en: We cannot display information for this blog.
fa: نمی‌توانیم اطلاعات این وب‌نوشت را نمایش دهیم.

en: We could not verify that your server is making an authorized request. Please try again, and make sure there is nothing interfering with requests from your server to the Jetpack Server.
fa: نتوانستیم تأیید کنیم که کارساز شما درخواست مجازی را ارسال می‌کند. خواهشمندیم دوباره تلاش کنید و مطمئن شوید چیزی با درخواست‌های کارساز شما تا کارساز Jetpack تداخل ایجاد نمی‌کند.

en: We couldn't find your account. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
fa: نتوانستیم حساب شما را پیدا کنیم. اگر از پیش حسابی دارید مطمئن شوید به WordPress.com متصل شده‌اید.

en: We had an issue connecting Jetpack; deactivate then reactivate the Jetpack plugin, then connect again.
fa: مشکلی در اتصال جت‌پک داشتیم: افزونهٔ جت‌پک را غیرفعال و سپس فعال کنید و آنگاه دوباره متصل شوید.

en: We have apps for <a href="%s" target="_blank">iOS (iPhone, iPad, iPod Touch) and Android</a>!
fa: ما نرم‌افزارهای کاربردی‌ای برای <a href="%s" target="_blank">iOS (iPhone, iPad, iPod Touch) و Android</a> داریم!

en: We were unable to get your stats just now. Please reload this page to try again.
fa: نتوانستیم در این لحظه به آمار شما دست پیدا کنیم. لطفاً برای تلاش دوباره این صفحه‌ها بازآوری کنید.

en: We were unable to get your stats just now. Please reload this page to try again. If this error persists, please <a href="%1$s" target="_blank">contact support</a>. In your report please include the information below.
fa: نتوانستیم در این لحظه به آمار شما دست پیدا کنیم. لطفاً برای تلاش دوباره این صفحه‌ها بازآوری کنید. اگر این خطا ادامه داشت لطفاً  <a href="%1$s" target="_blank">با پیشتیبانی تماس بگیرید</a>. لطفاً در گزارش خود اطلاعات زیر را هم بیاورید.

en: Website
fa: وب‌گاه

en: Website Verification Services
fa: خدمت‌های شناسایی وب‌گاه

en: Welcome to Custom CSS!
    
    To learn how this works, see http://wp.me/PEmnE-Bt
fa: به CSS سفارشی خوش‌آمدید!
    
    برای اینکه دراینباره بیشتر بدانید اینجا را ببینید: http://wp.me/PEmnE-Bt

en: Well that was easy. You can now manage all of your sites in one convenient place on WordPress.com
fa: خوب، انجامش ساده بود. حالا می‌توانید همهٔ وب‌گاه‌های خود را از یک جا روی WordPress.com به‌راحتی  مدیریت کنید.

en: We’ll also let you know as soon as your site is up and running, so you can keep an eye on total downtime.
fa: همچنین هرگاه وب‌گاه شما دوباره برپا و اجرا شود به شما اطلاع داده خواهد شد تا بتوانید کل زمان خروج از دسترسی را زیر نظر داشته باشید.

en: What's a Gravatar?
fa: گراواتار چیست؟

en: White
fa: سفید

en: Whitelist Management
fa: مدیریت فهرست سفید

en: Whitelist is empty.
fa: فهرست سفید خالی است.

en: Whitelist saved.
fa: فهرست سفید ذخیره شد.

en: Whitelisting an IP address prevents it from ever being blocked by Jetpack.
fa: گذاشتن یک IP در فهرست سفید مانع از بسته‌شدن آن بدست Jetpack می‌شود.

en: Widget ID
fa: شناسهٔ ابزارک

en: Widget ID:
fa: شناسهٔ ابزارک:

en: Widget Type:
fa: نوع ابزارک:

[ctx: Widget Visibility: {Rule Major [Page]} is {Rule Minor [Search results]}]
en: is
fa: است

en: Widget title:
fa: عنوان ابزارک:

en: Width
fa: عرض

en: Width:
fa: پهنا:

en: With 1 comment | With %s comments
fa[0]: با %s دیدگاه

en: With Carousel active, any standard WordPress galleries you have embedded in posts or pages will
    		launch a full-screen photo browsing experience with comments and EXIF metadata.
fa: با چرخ‌وفلک فعال، هر گالری استاندارد WordPress که در نوشته‌ها یا صفحه‌هایتان جاسازی کرده باشید
    →	→	به صورت یک پردهٔ تمام‌پردهٔ مرورپذیر به همراه دیدگاه‌ها و فراداد‌های EXIF اجرا خواهد شد.

en: WordPress reports no SSL support
fa: WordPress گزارش می‌دهد که پشتیبانی از SSL وجود ندارد

en: WordPress.com Likes are
fa: دوست‌داشتن‌های وردپرس.کام:

en: WordPress.com Reblog Button
fa: دکمۀ بازوب‌نویسی وردپرس.کام

en: WordPress.com Username
fa: نام کاربری وردپرس.کام

en: Write a Comment...
fa: دیدگاهی بنویسید...

en: Write on WordPress.com
fa: روی WordPress.com بنویسید

en: XML Sitemap
fa: نقشهٔ XML وب‌گاه

en: Yearly Archives: %s
fa: بایگانی سالانه :%s

en: Yearly archives
fa: بایگانی‌های سالانه

en: Yes
fa: آری

en: You already have an account on this site. Please <a href="%1$s">sign in</a> with your username and password and then connect to WordPress.com.
fa: شما از پیش حسابی روی این وب‌گاه دارید. لطفاً با نام کاربری و گذرواژهٔ خود <a href="%1$s">ثبت ورود کنید</a> و سپس به WordPress.com متصل شوید.

en: You are all set! Your site can now be managed from <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/sites</a>.
fa: همه‌چیز آماده است! هم‌اکنون وب‌گاه شما از <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/sites</a>. قابل مدیریت است.

en: You are not allowed to make this change.
fa: شما دسترسی کافی برای انجام این تغییر را ندارید.

en: You are not allowed to manage this item.
fa: شما مجاز به مدیریت این مورد نیستید.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
fa: شما مجاز به برداشتن این مورد از زباله‌دان نیستید.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
fa: شما مجاز به انتقال این مورد به زباله‌دان نیستید.

en: You are not supposed to be here!
fa: قرار نبود شما اینجا برسید!

en: You are required to specify a capability to check.
fa: لازم است یکی از توانایی‌ها را برای بررسی مشخص کنید.

en: You are required to specify a module.
fa: لازم است یک پودمان را مشخص کنید.

en: You are required to specify a plugin to activate.
fa: لازم است افزونه‌ای برای فعال‌سازی مشخص کنید.

en: You are required to specify a plugin.
fa: لازم است یک افزونه را مشخص کنید.

en: You are running Jetpack on a <a href="%s" target="_blank">staging server</a>.
fa: شما در حال اجرای Jetpack  روی یک <a href="%s" target="_blank">کارساز آماده‌سازی</a> هستید.

en: You can activate or deactivate individual Jetpack modules to suit your needs.
fa: برای هم‌خوانی با نیازهایتان می‌توانید پودمان‌های جت‌پک را جداجدا فعال یا غیرفعال کنید.

en: You can add the following variables to your service sharing URL:
fa: می‌توانید متغیرهای زیر را به نشانی وب خدمات اشتراک‌گذاریتان بیافزایید:

en: You can find more information on XML sitemaps at <a href="%s" target="_blank">sitemaps.org</a>
fa: می‌توانید در <a href="%s" target="_blank">sitemaps.org</a> اطلاعات بیشتری دربارهٔ نقشه‌های وب‌گاه XML بیابید.

en: You can make a connection for just yourself or for all users on your blog. Shared connections are marked with the (Shared) text.
fa: می‌توانید اتصالی را تنها برای تنها خودتان یا برای تمام کاربران وب‌نوشتتان بسازید. اتصال‌های مشترک به متن (اشتراکی) نشانه‌گذاری شده‌اند.

en: You can manage your network-wide whitelist via the network admin.
fa: شما می‌توانید فهرست سفید کل شبکه را از بخش مدیریت شبکه تنظیم کنید.

en: You can now save time spent logging in by connecting your WordPress.com account to %s.
fa: هم‌اکنون می‌توانید با متصل‌کردن حساب WordPress.com به %s در زمانی که صرف ثبت ورود می‌شود صرفه‌جویی کنید.

en: You can see the information about security scanning in the "At a Glance" section.
fa: می‌توانید اطلاعات دربارهٔ پویش امنیتی را در بخش «در یک نگاه» ببینید.

en: You cannot disconnect, without having first connected.
fa: نمی‌توانید پیش از متصل‌شدن جدا شوید.

en: You do not have sufficient <a rel="nofollow" href="%s" target="_blank">freedom levels</a> to view this video. Support free software and upgrade.
fa: شما <a rel="nofollow" href="%s" target="_blank">سطح آزادی</a> لازم برای دیدن این ویدئو را ندارید. با گرفتن ارتقا، از نرم‌افزارهای آزاد نیز حمایت کنید.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
fa: شما مجوزهای لازم برای دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: You have already subscribed to this site. Please check your inbox.
fa: شما از پیش در این وب‌گاه مشترک شده‌اید. لطفاً نامه‌دان خود را چک کنید.

en: You have chosen not to connect your blog. Please click 'accept' when prompted if you wish to connect your accounts.
fa: شما ترجیح داده‌اید که وب‌نوشتتان متصل نشود. اگر مایل هستید حساب‌هایتان را متصل کنید لطفاً هنگامی که از شما سؤال شد دکمهٔ «پذیرش» را بفشارید.

en: You have shared this post with %s
fa: شما اين نوشته را با %s به اشتراک گذاشته‌اید

en: You have successfully connected your %1$s account with %2$s.
fa: شما با موفقیت حساب %1$s خود را به %2$s متصل کرده‌اید.

en: You have successfully disconnected Jetpack
fa: شما با موفقیت اتصال جت‌پک را قطع کرده‌اید.

en: You must link another admin account before switching primary account holders.
fa: پیش از سوگردانی صاحبان اصلی حساب می‌باید یک حساب مدیر دیگر را پیوند دهید.

en: You must specify a valid action
fa: باید یک عمل معتبر ذکر کنید

en: You must specify a valid blog URL!
fa: می‌باید نشانی وب‌نوشت معتبری را وارد کنید!

en: You must specify a whitelisted option_name
fa: می‌باید یک option_name برای فهرست سفید ذکر کنید

en: You must specify an option_name
fa: می‌باید یک option_name ذکر کنید

en: You must specify an option_value
fa: می‌‌باید یک option_value ذکر کنید

en: You need to enter your numeric user ID for the <a href="%1$s">Goodreads Widget</a> to work correctly. <a href="%2$s" target="_blank">Full instructions</a>.
fa: لازم است شناسهٔ کاربری عددی خود را برای <a href="%1$s">ابزراک Goodreads</a> وارد کنید تا به درستی کار کند. <a href="%2$s" target="_blank">دستورالعمل کامل</a>.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
fa: لازم است پیش از اتصال، جت‌پک خود را ثبت کنید.

en: You need to select what to show in this <a href="%s">Gravatar Profile widget</a>.
fa: نیاز است چیزی که باید در این <a href="%s">ابزارک شناسنامهٔ گراواتار</a> نمایش می‌یابد را برگزینید.

en: You need to stay logged in to your WordPress blog while you authorize Jetpack.
fa: هنگام مجازکردن Jetpack لازم است در وب‌نوشت WordPress خود ثبت ورود کرده باشید.

en: Your API key is invalid
fa: کلید API شما نامعتبر است

en: Your Custom Content Types
fa: انواع سفارشی مطالب شما

en: Your Email Address
fa: رایانشانی شما

en: Your IP (%1$s) has been flagged for potential security violations.
fa: آی‌شما (%1$s) به عنوان نقض‌کنندهٔ بالقوهٔ امنیت پرچم گرفته است.

en: Your IP (%1$s) has been flagged for potential security violations.  <a href="%2$s">Find out more...</a>
fa: IP شما (%1$s) به عنوان زیرپاگذارندهٔ احتمالی امنیت پرچم گرفته است. <a href="%2$s">اطلاعات بیشتر...</a>

en: Your Jetpack is almost ready!
fa: جت‌پک شما تقریباً آماده است.

en: Your Jetpack setup looks a-okay!
fa: ساختار جت‌پک شما بی‌اشکال به نظر می‌رسد!

en: Your Name
fa: نام شما

en: Your Portfolio Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
fa: بایگانی نمونه‌کار شما هم‌اکنون هیچ مدخلی ندارد. می‌توانید ساختن آن‌ها را روی پیش‌خوانتان بیازمایید.

en: Your Site Stats work better with JavaScript enabled.
fa: آمار وب‌گاه شما با فعال‌سازی جاوا اسکریپت بهتر کار می‌کند.

en: Your `%1$s` option is set up as `%2$s`, but your WordPress.com connection lists it as `%3$s`!
fa: گزینهٔ `%1$s` به عنوان `%2$s` تنظیم شده است اما اتصال وردپرس.کام آن را به عنوان `%3$s` فهرست می‌کند!

en: Your answer was incorrect, please try again.
fa: پاسخ شما نادرست بود، لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: Your blog does not currently have any published posts.
fa: هم‌اکنون وب‌نوشت شما هیچ نوشتهٔ منتشر شده‌ای ندارد.

en: Your comment is awaiting moderation.
fa: دیدگاه شما چشم به راه بررسی است.

en: Your comment is in moderation.
fa: دیدگاه شما در حال بررسی است.

en: Your comment was approved.
fa: دیدگاه شما پذیرفته شد.

en: Your current IP: %s
fa: IP کنونی شما: %s

en: Your main blog is not connected to WordPress.com. Please connect to get an API key.
fa: وب‌نوشت اصلی شما به WordPress.com متصل نیست. لطفاُ برای گرفتن یک کلید API متصل شوید.

en: Your new field was saved successfully
fa: زمینهٔ تازهٔ شما با پیروزی ذخیره شد

en: Your site could not connect to WordPress.com via HTTPS. This could be due to any number of reasons, including faulty SSL certificates, misconfigured or missing SSL libraries, or network issues.
fa: وب‌گاه شما نتوانست از راه HTTPS به WordPress.com متصل شود. دلایل مختلفی ممکن است وجود داشته باشد از جمله گواهی‌نامه‌های SSL دارای خطا، پیکربندی نادرست یا نبودن کتاب‌خانه‌های SSL، یا مشکلاتی در شبکه.

en: Your site did not get a response from our debugging service in the expected timeframe. If you are not experiencing other issues, this could be due to a slow connection between your site and our server.
fa: وب‌گاه شما در زمان مورد انتظار پاسخی از خدمات اشکال‌زدایی ما دریافت نکرد. اگر مشکل دیگری ندارید، این ممکن است به دلیل اتصال کم‌سرعت بین وب‌گاه شما و خدمت ما باشد.

en: Your site icon has been uploaded!
fa: شمایل وب‌گاه شما بارگذاری شده است!

en: Your site isn’t reaching the Jetpack servers.
fa: وب‌گاه شما به کارسازهای جت‌پک دسترسی ندارد.

en: Your site isn’t securely reaching the Jetpack servers.
fa: وب‌گاه شما دسترسی امن به کارسازهای جت‌پک ندارد.

en: Your theme supports <strong>%s</strong>
fa: پوستهٔ شما از <strong>%s</strong> پشتیبانی می‌کند

en: Your theme supports Testimonials
fa: پوستهٔ شما از گواهی‌نامه‌ها پشتیبانی می‌کند

en: Your video has successfully been uploaded. It will appear in your VideoPress Library shortly.
fa: ویدئوی شما با موفقیت بارگذاری شده است. به‌زودی در کتابخانهٔ VideoPress شما نمایان خواهد شد.

en: Your video is uploading... Please do not close this window.
fa: پرونده در حال بارگذاری‌شدن است... لطفاً این صفحه را نبندید.

en: [%s] Joining confirmation
fa: [%s] تایید پیوستن

[ctx: a heading for a list of custom post archive pages]
en: Archive page:
fa: صفحهٔ بایگانی:

[ctx: a heading for a list of custom post types]
en: Single post:
fa: تک‌نوشته:

[ctx: a label in the list of custom post type archive pages]
en: Archive of %s
fa: بایگانیِ %s

en: a post or page is first published
fa: نوشته یا صفحه‌ای برای نخستین بار منتشر می‌شود

en: a post or page is updated
fa: نوشته یا صفحه‌ای به‌روز می‌شود

[ctx: a variable command that a user can write, provided in the printed instructions]
en: option
fa: گزینه

en: and
fa: و

[ctx: as sharing source]
en: Email
fa: رایانشانی

en: cancel
fa: لغو

en: crop the image
fa: تصویر را بُرش بزنید

en: day
fa: روز

en: edit
fa: ویرایش

en: edit text
fa: ویرایش متن

[ctx: error message in contact form builder]
en: Oops, there was a problem generating your form.  You'll likely need to try again.
fa: اوه، مشکلی در تولید فرم شما رخ داد. احتمالاً لازم است که دوباره تلاش کنید.

en: go back
fa: بازگشت

en: in both width and height.
fa: هم در پهنا و هم در بلندا.

[ctx: in {category/tag name}]
en: In "%s"
fa: در «%s»

en: jumpstart option reset
fa: بازنشانی گزینهٔ شروع جهشی

en: month
fa: ماه

[ctx: my list of books to read]
en: To Read
fa: برای خواندن

[ctx: next-saturday]
en: Image navigation
fa: ناوبری تصویر

[ctx: noun]
en: Comment
fa: دیدگاه

[ctx: past participle: books I have read]
en: Read
fa: خوانده‌ام

en: pixels
fa: پیکسل

[ctx: placeholder: dropdown menu to select widget visibility; hide if or show if]
en: %s if:
fa: %s اگر:

en: proofread
fa: نمونه‌خوانی

[ctx: recipe]
en: Difficulty
fa: سختی

[ctx: recipe]
en: Directions
fa: دستورالعمل

[ctx: recipe]
en: Ingredients
fa: اجزای غذا

[ctx: recipe]
en: Print
fa: چاپ

[ctx: recipe]
en: Servings
fa: خوراک‌ها

[ctx: recipe]
en: Time
fa: زمان

en: search everything
fa: جست‌وجوی همه‌چیز

en: seconds
fa: ثانیه

en: select a file
fa: پرونده‌ای را برگزینید

[ctx: share to]
en: Email
fa: رایانامه

[ctx: share to]
en: Facebook
fa: فیسبوک

[ctx: share to]
en: Google
fa: گوگل

[ctx: share to]
en: LinkedIn
fa: لینکداین

[ctx: share to]
en: Pinterest
fa: پین‌ترست

[ctx: share to]
en: Pocket
fa: پاکت

[ctx: share to]
en: Press This
fa: نشر این

[ctx: share to]
en: Print
fa: چاپ

[ctx: share to]
en: Reddit
fa: رددیت

[ctx: share to]
en: Tumblr
fa: تامبلر

[ctx: share to]
en: Twitter
fa: توییتر

en: the past day
fa: روز گذشته

en: the past month
fa: ماه پیش

en: the past quarter
fa: فصل گذشته

en: the past week
fa: هفتهٔ پیش

en: the past year
fa: سال گذشته

[ctx: the value that they want to update the option to]
en: value
fa: مقدار

en: this video
fa: این فیلم

[ctx: watch a video title]
en: Watch: %s
fa: ببینید: %s

en: week
fa: هفته

[ctx: word count: words or characters?]
en: words
fa: واژه

[ctx: {#} Blocked malicious login attempts -- number is on a prior line, text is a caption.]
en: Blocked malicious login attempts
fa: از تلاش‌های ثبت ورود بدافزارمانند جلوگیری شد

[ctx: {#} Spam comments blocked by Akismet -- number is on a prior line, text is a caption.]
en: Spam comments blocked by Akismet.
fa: دیدگاه‌ها هرز جلوگیری‌شده توسط Akismet.

[ctx: {$date_format} \a\t {$time_format}]
en: %1$s \a\t %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: {{s}}Your Jetpack has a glitch.{{/s}}  We're sorry for the inconvenience. Please try again later, if the issue continues please contact support with this message: %(error_key)s
fa: {{s}}جت‌پک شما مشکل کوچکی دارد.{{/s}}  از بابت مشکل پیش‌آمده عذرخواهیم. لطفاً در زمانی دیگر دوباره آزمایش کنید، اگر مشکل ادامه داشت لطفاً ضمن ارسال این پیام با پشتیبانی تماس بگیرید: %(error_key)s
